Zprávy / Pozvánky

Hlavní hvězdou NYE Rave: Komiks x Tetris bude Monoloc

Hlavní hvězdou NYE Rave: Komiks x Tetris bude Monoloc

redakce | Zprávy / Pozvánky | 20.12.2017

Komiks je na pražské taneční scéně již zavedenou značkou nabízející kvalitní zahraniční umělce ve spojení s prezentací mladých umělců. Pro svůj další počin se spojil s jinou výraznou warehouse produkcí Tetris a na závěr letošního roku společně připravují jedinečnou silvestrovskou party, na které se jako headliner představí německý producent Monoloc z labelu Dystopian. Monoloc zahraje na Komiks stagei společně s Lt. Dan a Komiks crew, Tetris stage představí mladou producentku Lily Haz z Izraele, Olivera Torra nebo DJe Fragile Constructions. Party jako obvykle doplní výstava mladých umělců.


Monoloc začínal jako DJ ve Frankfurtu, ale svůj producentský um prokázal hned prvním EP v roce 2008. V roce 2010 se napojil na crew CLR, kde vydal několik EPs a svoje debutové LP, během jejichž produkování vyvinul Monoloc svůj styl založený na zádumčivém, sofistikovaném mixu houseu a techna. Tato perioda se zásadně podepsala na zvuku jeho setů i jeho produkce. V roce 2014 se Monoloc přestěhoval do Berlína, kde si ho všiml nejeden vlivný producent a například Dixon nebo Âme ho zařadili do Secret Weapons Part 7. Poslední LP The Untold Way vydal v roce 2016 Rødhådovým labelem Dystopian. To bylo následně Mixmagem označeno jako “šperk na koruně berlínských labelů”. Poslední počin je chystaný remix pro Tale of us na jejich novém LP Endless.

Lt.Dan je spolu-zakladatel akcí Donnersducks v Ritter Butzke a akce freaktion a je součástí kolektivu Deja Groove. Kariéru začal v Tel Avivu, kde připravoval hlavní noční program ve dnes již dobře známém klubu Haoman17. Dnes hraje po celé Evropě, hlavně ale v Německu a také si velmi oblíbil Prahu.

Info

Komiks x Tetris NYE Rave:
Monoloc (de) + Lt.Dan (de) + Lily Haz (isr) + hosté
31. 12. 2017 22:00
Mironet, Praha
www.facebook.com/events/1532480460169702

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články