Zprávy / Pozvánky

Hurts představí v Praze nové album

Hurts představí v Praze nové album

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.05.2017

Synthpopové duo Hurts z Velké Británie má u nás silnou fanouškovskou základnu, o čemž svědčí v minulosti vyprodané koncerty i velký zájem o každý nový počin kapely. Nedávno představili nový singl Beautiful Ones, který je už na první poslech stadionovým hitem se silným refrénem a lehce zapamatovatelnou melodií. Pražské publikum si, nejen tento song, bude moct zazpívat společně s Hurts na jejich koncertě, který se odehraje 17.listopadu v pražském Forum Karlin. Vstupenky za 790 Kč + poplatky budou v předprodejích

Již sedm let uplynulo od vydání průlomového singlu skupiny Wonderful Life a jejich debutového alba Happiness. Od té doby se britské duo stalo jednou z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších formací popu v Evropě, s mnoha top ten alby a řadou hitů v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Švédsku, Irsku, Rusku, Polsku, Ukrajině, Finsku, Holandsku a ve Velké Británii. Hurts také dosud jen v roce 2016 prodali přes 100 000 vstupenek na své koncerty a stali se tak jednou z nejúspěšnějších nových britských kapel posledního desetiletí.


Po triumfálním začátku v roce 2010 Theo Hutchcraft a Adam Anderson vydali dvě další alba - Exile (2013) a Surrender (2015) – která dala světu další singly (včetně Stay a Some Kind of Heaven) a radiové hity, zatímco jejich koncerty jsou hodnoceny jako jedny z nejnápaditějších v poslední době. "Je pro nás velkým potěšením ohlásit Desire. Album plné vášně, bolesti a chtíče. A také plné té nejlepší hudby, kterou jsme kdy složili," říkají o novém albu Hurts.

Oznámení alba následuje po zveřejnění singlu Beautiful Ones, který byl ihned pochválen kritiky NME, i-D, Paper, Attitude, Metro a The Line of Best Fit. Skladba, kterou kapela popisuje jako "oslavu individuality", je doprovázena novým videoklipem se zpěvákem kapely Theem Hutchraftem, který dosud zhlédlo na 1,5 milionu diváků. Nové album s názvem Desire vyjde 29. září.

Info

Hurts (uk)
17. 11. 2017 20:00
Forum Karlín, Praha
Vstupné: 790,- Kč + poplatky od 2.6. na goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal, na místě 900,- Kč.

www.facebook.com/events/1506716049351073
www.facebook.com/forumkarlin

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články