Zprávy / Pozvánky

Indy & Wich v pražské Uhelně

Indy & Wich v pražské Uhelně

redakce | Zprávy / Pozvánky | 18.12.2017

Klasici žánru, které nevidíte na pódiích zrovna často. Obzvláště všechny dohromady. Aktuální možnost dostanete mezi svátky, konkrétně 29. prosince v Uhelně. Nenechte si ujít pražský štýlo v nejlepším rapovém klubu v Praze.

Indy & Wich byli vždycky jednou z nejoblíbenějších "trojic" českého rapu. Svědčí o tom i obří bordel, který si nedávno Indy vysloužil jako host comebackového koncertu slovenských oldschoolerů Trosky. La4 to má stejně, ale přeci jen o něm bylo a je slyšet méně. Naposledy dal o sobě víc vědět, když opustil label Bigg Boss.


Ale pozor. Ještě než se na stagi objeví tahle očekávaná parta, uslyšíte a uvidíte nové jméno na scéně - je jím jednadvacetiletý Dropkid. Posoudit jeho nový přístup můžete na pilotních videoklipech, které najdete na YouTube.

Jak sou na tom Indy a Wich plus La4 dneska? Co je nového? Zjistíte to už 29. prosince v Uhelně. Koncert klasicky podpoří party DJs. Konkrétně DJ Noir, DJ Lil Rowa a DJ Lu2. Všechna tři jména jsou zárukou kvality. Lístky hledej na ticketstream.cz a nepřehlédněte možnost vstupu do VIP Lounge, kde najdete vlastní bar a toalety.

Info

Indy & Wich
Support: La4 + Dropkid
29. 12. 2017 21:00
Uhelna Club, Praha

www.facebook.com/events/173437889909249
www.facebook.com/uhelnaclub

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články