Zprávy / Pozvánky

Inigo Kennedy na klubové noci ve Futuru

Inigo Kennedy na klubové noci ve Futuru

redakce | Zprávy / Pozvánky | 06.12.2017

Lineup párty ze seriálu klubovek Futurum Club Nights, kde se za poslední rok představilo mnoho výrazných a různé subžánry definujících jmen elektronické taneční scény, zrodil právě na narozeninovém večírku FULLMOON magazínu. "Tam nás doslova uhranulo vystoupení sólového projektu BLyTH (Ian White z Gallon Drunk, Big Sexy Noise). Ian na nás vytáhnul set na analogové bicí podkreslený elektronickými samply. Jeho rytmika a charizma nás během prvních pár minut nechala zapomenout na občanské starosti všedního dne a to je deviza, kterou chceš čí dál víc," říkají pořadatelé.

Ve stejné době se začala plánovat párty s jeho spoluostrovanem Inigo Kennedym, legendou, famózním producentem a neméně skvělým DJ, vydávajícím na Asymmetric / Token / Rodz-Konez / Semantica / Stroboscopic Artefacts a nápad dát dohromady lineup technopárty trošku jinak, než je zvykem. Večer otevře se svým audiovizuálním live setem Citty vs Dash ve spolupráci s VJ Aeldryn. Málokdo z českých producentů má vydáno a v zahraničí odprezentováno tolik muziky jako Citty (sólovy projekt Martina z Insect Elektrika) Že má Dáša (Dash) naprosto skvělý cit pro výběr hudby a kompozici setu víme všichi v čechách a xx krát se o tom přesvědčili i v zahraničí.


Po jejich úvodním 2 hodinovém setu se představí výše zmiňovaný BLyTH a připraví půdu pro Kennedyho a tam přesně víme co čekat. Dvě hodiny techna od Pána, který s každým novým releasem už několik desitek let přináší zážitek, netendenční, nepoplatný současným trendům a přesto rok za rokem aktuální. Na závěr večera si velerespektovaní pánové Elektrabel a Dialect připravili společný live PA set, který pojmenovali příhodně Diabel, který s velkým úspěchem poprvé prezentovali na letošním Shotgun festivalu.

Info

Futurum Club Nights:
Inigo Kennedy (uk)
9. 12. 2017 22:00
Futurum Music Bar, Praha

www.facebook.com/events/163386247580222
www.facebook.com/futurumclubnights
www.facebook.com/futurum

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články