PLAYER FM

Novinky / Pozvánky

Pozvánky

Inigo Kennedy na klubové noci ve Futuru

Inigo Kennedy na klubové noci ve Futuru

|

Lineup párty ze seriálu klubovek Futurum Club Nights, kde se za poslední rok představilo mnoho výrazných a různé subžánry definujících jmen elektronické taneční scény, zrodil právě na narozeninovém večírku FULLMOON magazínu. "Tam nás doslova uhranulo vystoupení sólového projektu BLyTH (Ian White z Gallon Drunk, Big Sexy Noise). Ian na nás vytáhnul set na analogové bicí podkreslený elektronickými samply. Jeho rytmika a charizma nás během prvních pár minut nechala zapomenout na občanské starosti všedního dne a to je deviza, kterou chceš čí dál víc," říkají pořadatelé.

Ve stejné době se začala plánovat párty s jeho spoluostrovanem Inigo Kennedym, legendou, famózním producentem a neméně skvělým DJ, vydávajícím na Asymmetric / Token / Rodz-Konez / Semantica / Stroboscopic Artefacts a nápad dát dohromady lineup technopárty trošku jinak, než je zvykem. Večer otevře se svým audiovizuálním live setem Citty vs Dash ve spolupráci s VJ Aeldryn. Málokdo z českých producentů má vydáno a v zahraničí odprezentováno tolik muziky jako Citty (sólovy projekt Martina z Insect Elektrika) Že má Dáša (Dash) naprosto skvělý cit pro výběr hudby a kompozici setu víme všichi v čechách a xx krát se o tom přesvědčili i v zahraničí.


Po jejich úvodním 2 hodinovém setu se představí výše zmiňovaný BLyTH a připraví půdu pro Kennedyho a tam přesně víme co čekat. Dvě hodiny techna od Pána, který s každým novým releasem už několik desitek let přináší zážitek, netendenční, nepoplatný současným trendům a přesto rok za rokem aktuální. Na závěr večera si velerespektovaní pánové Elektrabel a Dialect připravili společný live PA set, který pojmenovali příhodně Diabel, který s velkým úspěchem poprvé prezentovali na letošním Shotgun festivalu.

Info

Futurum Club Nights:
Inigo Kennedy (uk)
9. 12. 2017 22:00
Futurum Music Bar, Praha

www.facebook.com/events/163386247580222
www.facebook.com/futurumclubnights
www.facebook.com/futurum

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Pozvánky

PurrPurra a besídka Genot Centre

PurrPurra a besídka Genot Centre

redakce |
Rok se s rokem sešel a hudební kolektiv Genot Centre by se s vámi opět rád podělil o sladkou adventní tečku v žižkovském prostoru Punctum.
Vánoční Všudybud naděluje

Vánoční Všudybud naděluje

redakce |
Vánoční Všudybud bude. Těšíme se na výrazné osobnosti a kapely současné hudební scény, na svěží vítr, který tito interpreti na pódia přináší.
Mejdan We All slaví plnoletost

Mejdan We All slaví plnoletost

redakce |
Poslední letošní vydání pravidelné klubové noci We All se ponese na vlnách disco funky fresh music. V roli hostů se představí DJs FalaFellas.

xp recenze

Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art 80% Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art
Actress - AZD 80% Actress - AZD
Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo 100% Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo
Neil Young - The Promise 80% Neil Young - The Promise
Noel Gallagher's High Flying Birds - Who Built the Moon? 80% Noel Gallagher's High Flying Birds - Who Built the Moon?
Zvíře Jménem Podzim - Zvíře jménem Podzim 100% Zvíře Jménem Podzim - Zvíře jménem Podzim
Taylor Swift - reputation 80% Taylor Swift - reputation
Elton John - Diamonds (deluxe version) 100% Elton John - Diamonds (deluxe version)

Akce

We All 18

Klubovna 2. patro, Praha
partitury pro mahlera_jihlava (do 17/2)
jazz fest (18/12)
Animal Music (do
Animal Music (do