Zprávy / Nové desky

Insania: Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky

Insania: Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky

redakce | Zprávy / Nové desky | 28.09.2013

Osmé studiové album diverzantů Insania, kteří útočí ve vodách moderního metalu se silnou složkou elektroniky, se bude jmenovat Zapal dům poraž strom a vyjde koncem října 013 pod labelem XProduction/Redblack, vinylová verze pak na značce Magick Disk Musick. Na podporu novinky bude natočen klip Božská komedie. Hudebně skupina navazuje na předchozí alba Rock’n’Freud a Kult hyeny, texty znovu přetékají jedem a sarkasmem, ale jako vždy dominuje nadhled. „Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky!“

„Booklet bude tentokrát nositelem malé technologické revoluce,“ uvedl k chystané desce zakladatel kapely Petr Poly Pálenský. „V grafice CD/LP bude zakódovaná ‚skrytá grafika‘, která se bude zobrazovat pomocí aplikace pro chytrý telefon. Tu bude možné si zdarma stáhnout z webu. Jedná se o unikátní aplikaci, která bude poprvé použita právě v bookletu tohoto alba. Na její bázi zároveň vzniká interaktivní hra/adventura o podsvětí, vycházející z našich textů,“ dodal.

Album bude pokřtěno ohněm na dvou koncertech:
22. listopadu @ Fléda, Brno w/ Tisíc let od ráje
26. listopadu @ Rock Café, Praha w/ Jolly Joker & Country Metal of the Universe

V lednu až březnu 014 se Insania vydá s novým albem na klubové turné, jehož zastávky budou zveřejněny začátkem nového roku. Za dobu víc než čtvrtstoletí existence získala tato svébytná formace řadu ocenění včetně Ceny Anděl za album Rock’n’Freud (X Production, 008), oblibě se těší také v anketě rockových publicistů Břitva, kde vstoupila zároveň i do Galerie legend.

Info

http://www.insania.cz
http://www.facebook.com/insaniacz
http://twitter.com/outsania

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články