PLAYER FM

Akce

Akce

Intimní a osobní Intergalactic Lovers

Intergalactic Lovers (be)

První krok na cestě je vždycky ten nejtěžší – ale pro Intergalactic Lovers to je na první pohled brnkačka. Belgická čtyřka dosáhla velkých úspěchů jak doma, tak v zahraničí se svými dvěma alby, na které dostala živelnou energii svých živých koncertů a texty, které se zabývají intimnímí osobními tématy. Aktuálně mají před vydáním své třetí desky, kterou 12.listopadu představí v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky za 280 Kč a poplatky od 5. 6. na futurum.musicbar.cz a v předprodejích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 350 Kč. Jejich nové album je ale zas o krok napřed. První skladba Between the Lines bude v éteru v červnu a bude to první vzorek jejich dalšího směřování.


Všechno se zdá být precizní, soustředěné - práce kapely, která má nad svou tvorbou maximální kontrolu. Zubaté kytary zdraví postpunk, to vše s nádechem melancholie, která je slyšet u Interpol, Editors, či dokonce i takových The Cure, tepající basová kytara vám zas může připomenout nejlepěí okamžiky New Order. Halas Lary Chedraoui je v centru toho všeho, pochází z rodiny jedinečných hlasů PJ Harvey a stylů Karen O, ale i nadále si zachovává originalitu, nezávislost a vlastní přístup. Souhra všech těchto prvků posouvá Intergalactic Lovers na albu Exhale na další, vyšší úroveň. A aby toho nebylo málo, kapela natočila skvělý videoklip, který vzdává malý hold slavnému belgickému malíři, který se jmenoval René Magritte. Důležité cesty začínají přípravou – a tohle je perfektní první krok.

Info

Intergalactic Lovers (be)
12. 11. 2017 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupné: 280,- Kč + poplatky v od 5. 6. na futurum.musicbar.cz a v sítích Ticketpro, Ticketportal a goout.cz, na místě 350,- Kč.

www.facebook.com/events/1857954687861165
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

xp recenze

Taylor Swift - reputation 80% Taylor Swift - reputation
Lucie Bílá - Bílé vánoce Lucie Bílé II. 80% Lucie Bílá - Bílé vánoce Lucie Bílé II.
Pink - Beautiful Trauma 80% Pink - Beautiful Trauma
Boris Carloff - The Solipsist 90% Boris Carloff - The Solipsist
Hentai Corporation  - Intracellular Pets 80% Hentai Corporation - Intracellular Pets
A-ha - MTV Unplugged 90% A-ha - MTV Unplugged
Marilyn Manson - Heaven Upside Down 70% Marilyn Manson - Heaven Upside Down
The Rasmus - Dark Matters 70% The Rasmus - Dark Matters

Akce

baset (do jak to pude)
Animal Music (do
avishai cohen (do 21/12)