PLAYER FM

Akce

Akce

Irský raper Rejjie Snow ve Futuru

Rejjie Snow (ir)

Alexander Anyaegbunam, který se narodil 27. června 1993, je znám především pod jménem Rejjie Snow. Rejjie Snow je irský hiphopový umělec a producent z Dublinu. Do pražského Futurum Music Baru dorazí 28. března a vstupenky na jeho koncert budou v předprodejích Futurum Music Baru, GoOut, Ticketpro a Ticketportal již od 9 hodin čtvrtka 5. října za 390 Kč + poplatky. Na místě v den koncertu za 490 Kč.

Rejjie Snow se narodil nigerijskému otci a irsko-jamajské matce. Vyrůstal v oblasti Glasnevin a Drumcondra a později navštěvoval Belvedere College SJ v centru Dublinu. Na škole vystupoval v mnoha divadelních představeních, velký vztah měl ale i ke sportu, konkrétně k atletice. V roce 2011 se přestěhoval do Spojených států a studoval Vysokou školu umění a designu v Savannah v Georgii. Po skončení semestru ale ze školy odešel a vrátil se zpět do Irska, kde se zaměřil svoji hudební kariéru.


Snow vydal své první EP, Rejovič, v červnu 2013. Okamžitě vystřelil na vrchol iTunes hip hopové hitparády před takové velikány, jakými jsou Kanye West a J Cole. Jeho skladba, 1992, dosáhla jednoho milionu shlédnuté na YouTube. V červnu 2015 vydal svůj oficiální debutový singl s Cam O'bi po celém světě. Video, ve kterém se představila Lily-Rose Depp, bylo v prvním týdnu přehráno pět set tisíckrát. V roce 2016 se upsal 300 Entertainment, u kterých v září vydal první track D.R.U.GS. Snow následně potvrdil, že dlouho očekávané debutové album s názvem Dear Annie, které produkoval držitel Grammy Rahki je téměř před dokončením a jeho vydání je plánováno za začátek roku 2017. První singl s názvem Crooked Cops vyšel 20. ledna letošního roku.

Fanoušky Rejjie Snowa jsou nejrůznější celebrity, mezi něž patří například Odd Future i Madonna. Jeho koncerty bývají vyprodaným kultem, takže po jeho vystoupení ve Fururu budete zcela jistě jeho fanoušky i vy.

Info

Rejjie Snow (ir)
28. 3. 2018 20:00
Futurum Music Bar, Praha
Vstupné 390,- Kč + poplatky v předprodejích od 5.října od 9:00, 490,- Kč na místě v den koncertu.

www.facebook.com/events/338857159918342
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

xp recenze

Ikonika - Distractions 80% Ikonika - Distractions
Forest Swords - Compassion 100% Forest Swords - Compassion
Fallgrapp - V hmle 80% Fallgrapp - V hmle
Darkest Hour - Godless Prophets & the Migrant Flora 90% Darkest Hour - Godless Prophets & the Migrant Flora
Budoár staré dámy - Sůl 80% Budoár staré dámy - Sůl
Eminem - Revival 80% Eminem - Revival
Asking Alexandria - Asking Alexandria 80% Asking Alexandria - Asking Alexandria
Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art 80% Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art

Akce

partitury pro mahlera_jihlava (do 17/2)
sofa surfers (do 4/3)
hansard (do nevidim)
Animal Music (do