Akce

J.Bernardt představí debutovou desku

J.Bernardt (be)
07.11.2017 19:00
Café V lese, Praha

Jinte Deprez, který je členem belgické rockové skupiny Balthazar, s potěšením oznamuje svůj vedlejší projekt pod uměleckým jménem J.Bernardt. První zveřejňenou skladbou byla Calm Down z debutového alba s názvem Running Days, vydaného na Play It Again Sam.

Deprez v této písničce zkoumá nová hudební teritoria. Výsledkem práce v jeho domácím studiu je skladba s naprosto odlišným soundem, který bychom od něj očekávali. Evokativní syntezátorový rytmus odráží celou řadu vlivů – lásku jeho otce k německým Kraftwerk nebo popové vlivy Deprezových vlastních hudebních objevů. Calm Down je prvním plodem této poutě, následováno singly The Other Man a The Question. Skladby byly nahrána v Ghentu a jsou výsledkem experimentování multiinstrumentalisty Depreze se syntezátory.


Debutové album J.Bernardta s názvem Running Days vyšlo v červnu, na podzim má pak Deprez naplánováno sólové turné a 7. listopadu vystoupí v pražském Café V lese. Vstupenky za 220 Kč + poplatky jsou k dispozici na www.GoOut.cz, na místě v den koncertu za 280 Kč.

Info

J.Bernardt (be)
7. 11. 2017 19:00
Café V lese, Praha
Vstupenky za 220 Kč + poplatky na goout.cz, na místě v den koncertu za 280 Kč.

www.facebook.com/events/126112348018763
www.facebook.com/cafevlese
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články