Zprávy / Nové desky

J Mascis a první singl z nové desky

J Mascis a první singl z nové desky

redakce | Zprávy / Nové desky | 26.08.2018

J Mascis (známý nejen z kapely Dinosaur Jr.) uvede na labelu Sub Pop 9. listopadu svou další sólovou desku pojmenovanou Elastic Days. Aktuální tvůrčí identitu představuje v prvním oficiálním singlu See You at the Movies.

Zpěvák a kytarista jedné a novodobých rockových legend debutoval na sólové dráze deskou Martin + Me (1996). Své elegantní melodie svázané akustikou pak ještě prezentoval na nahrávkách Sing + Chant for Amma, Several Shades of Why a dosud poslední Tied to a Star z roku 2014. Stejně jako její předchůdci, tak i Elastic Days byla nahrána v Mascisově domácím studiu Bisquiteen.


I když si Mascis většinu materiálu nahrál sám, mezi hosty se znovu objeví i klávesista Ken Miauri a několik dalších zpěváků. Mezi nimi nechybí jeho přátelé Pall Jenkins (Black Heart Procession) a Mark Mulcahy (Miracle Legion). Zaslechnout můžete i ženský vokál od Zoë Randell (Luluc). "Vzal jsem si hodiny zpěvu, hlavně proto, abych neztratil hlasivky, když se s Dinosaur Jr. vracíme na turné. Největší rozdíl ale tentokrát hledejte v bicích. Právě jsem dostal novou sadu bubnů a jsem z ní nadšený," dodává J Mascis.

Info

J Mascis
web interpreta

Foto © Cara Totman

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články