Zprávy / Nové desky

Jaképak fraky? Dvojice Hurts se vrátí ještě tento podzim, rovnou do arény

Jaképak fraky? Dvojice Hurts se vrátí ještě tento podzim, rovnou do arény

redakce | Zprávy / Nové desky | 24.03.2013

Novinka britského dua Hurts, druhé album s názvem Exile, která vyšlo 11. března, stihla za pouhý týden dosáhnout na mety, které pro jiné interprety zůstanou navždy pouhým snem. Citujme z tweetu, který Theo zveřejnil necelý týden po vydání alba: RT @theohurts EXILE already gold and almost platinum in Czech Republic as well.

Ano, album Exile boří evropské žebříčky a i v Česku si po týdnu sahají po platině. Podobná situace nastala v Německu, Polsku i Švýcarsku a vzhledem k tomu, že i jejich jarní turné je téměř po celé Evropě, včetně koncertu 28. března v Lucerna Music Baru, již několik měsíců vyprodané, nezbylo Theovi a Adamovi, aby na podzim přidali sérii koncertů, kterými uspokojí své věrné a nadšené příznivce. Podzimní tour zahájí dvěma říjnovými koncerty v domovské Británii, aby se pak přesunuli na starý kontinent a 8. listopadu dopravili svůj ansámbl do Prahy. Po dvou vyprodaných vystoupeních v Lucerna Music Baru a jednom ve velkém sálu Lucerny je na podzim čeká čtvrtý pražský koncert během dvou let, tentokrát však v Incheba Aréně na pražském výstavišti.

Hurts se stali fenoménem. Nejen, že skvělé recenze sklízí jejich alba, ale nadšené ovace plné emocí provází také jejich živé koncerty. „Hurts, tedy Theo Hutchcraft a Adam Anderson, jsou tu nejen proto, aby naplnili své sny, ale především proto, že touží naplňovat sny také těm, kteří se jejich hudbou nechají oslovit.“ Amen.

Info

Hurts (uk)
28. 3. 2013 Lucerna Music Bar, Praha
8. 11. 2013 Incheba aréna, Praha

www.informationhurts.com
www.dsmacku.com

Předprodej vstupenek na koncert v Incheba aréně byl zahájen exkluzivně ve čtvrtek 21. března v 9.00 hodin prostřednictvím www.crowdsurge.com, od pátku 22. března jsou vstupenky za 720 Kč + poplatky také v předprodejích Eventim, Ticketpro a Ticketportal.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články