Zprávy

A jsou tady zas! Britští Hurts se vrátí v březnu do Prahy

A jsou tady zas! Britští Hurts se vrátí v březnu do Prahy

redakce | Zprávy | 13.12.2012

Britská kapela Hurts, která v loňském roce v Praze vyprodala hned dva koncerty a která má na svých webových stránkách uvedena zatím jen dvě data únorových koncertů v Londýně a Berlíně s nápisem SOLD OUT, se po dvou letech vrátí opět do Prahy.

Po fenomenálním celosvětovém úspěchu svého debutového alba Happiness, kterého prodali přes dva milióny kopií, a poté, co získali několik prvenství v prodeji na iTunes, poté, co v téměř desítce zemí získali zlatou nebo dokonce platinovou desku, a po koncertním turné ve více než čtyřiceti zemích světa se Theo Hutchcraft a Adam Anderson na několik měsíců odmlčeli, aby mohli pracovat na své nové desce. Ta vyjde na jaře roku 2013 a fanoušci - ale i hudební kritici - ji netrpělivě očekávají. Bude stejně úspěšná, jako ta první? Budou na ní stejně silné skladby jako Wonderful Life nebo Better than Love? Otázky, samé otázky...

Chytřejší ale možná budeme už brzy. Hurts totiž oznámili data svého dalšího evropského turné, kdy jednou z dvanácti zastávek bude opět i pražský Lucerna Music Bar. Hurts se na místo svého prvního pražského koncertu vrátí 28. Března 2013. Vstupenky se začnou prodávat exklusivně prostřednictvím mailing listu kapely dnes, ve čtvrtek 13. prosince v 10:00. Pro více informací a nákup vstupenek se zaregistrujte na stránkách www.informationhurts.com. V tuzemských předprodejích budou vstupenky k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim nebo v pokladně či na webu Lucerna Music Baru za 720 Kč + poplatky od pátku 14. prosince.

www.informationhurts.com
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Akua Naru přiveze svou letošní desku

redakce 24.06.2018

V Americe vyrůstající a v Německu usazená zpěvačka, aktivistka, básnířka a rapperka Akuna Naru představí v Praze novou desku.

Soundtrack filmu Bohu žel na vinylu

redakce 24.06.2018

Křest vinylu se soundtrackem k dokumentárnímu filmu Bohu žel režiséra Saši Dlouhého uvedou Ježíš táhne na Berlín a pale&coy.

Předkapela pro Black Rebel Motorcycle Club

redakce 24.06.2018

Pražský koncert kalifornských Black Rebel Motorcycle Club doplní jako support kytary brněnské formace Beps'n'Johnnies.

Be2Can, filmový festival nonstop

redakce 24.06.2018

Vlajkovou lodí Be2Can Distribution je festival Be2Can. Ten již tradičně představí vítězný snímek Cannes.

Welcome to Night Vale opět v Praze

redakce 23.06.2018

Welcome to Night Vale, jeden z nejstahovanějších podcastů světa, chystá další světovou tour, v rámci které se vrátí do Prahy.

Deltawerk podpořili remixem třetí singl Floexe/Hodge

redakce 23.06.2018

K hledání univerzálních lidských příběhů se nyní ke dvojici Floex a Tom Hodge připojili také holandští elektronici Deltawerk.

Výhledy u Slnko Records

redakce 22.06.2018

Křest společné desky Sisy Fehér a Vladka Mikláše, nová deska Leto s Monikou i podzimní turné projektu Longital Suita.

Colours od Ostrava již za necelý měsíc

redakce 22.06.2018

N.E.R.D s Pharrellem Williamsem na Colours s mnoha tanečníky, Kygo s pyrotechnikou. Dorazí také street dance Bboy Neguin.

Z Tapes chystají vlastní festival

redakce 22.06.2018

Slovenské kazetové vydavatelství Z Tapes chystí v Trnavě svůj vlastní minifestival. Šestice interpretů, lo-fi bedroom pop.

Československé trio Neřvi mi do ucha vydává První album

redakce 22.06.2018

První album vychází ve spolupráci s producentem Tomášem Tkáčem (Pris) a jeho novým nezávislým českým labelem Divnosti.