Zprávy

A jsou tady zas! Britští Hurts se vrátí v březnu do Prahy

A jsou tady zas! Britští Hurts se vrátí v březnu do Prahy

redakce | Zprávy | 13.12.2012

Britská kapela Hurts, která v loňském roce v Praze vyprodala hned dva koncerty a která má na svých webových stránkách uvedena zatím jen dvě data únorových koncertů v Londýně a Berlíně s nápisem SOLD OUT, se po dvou letech vrátí opět do Prahy.

Po fenomenálním celosvětovém úspěchu svého debutového alba Happiness, kterého prodali přes dva milióny kopií, a poté, co získali několik prvenství v prodeji na iTunes, poté, co v téměř desítce zemí získali zlatou nebo dokonce platinovou desku, a po koncertním turné ve více než čtyřiceti zemích světa se Theo Hutchcraft a Adam Anderson na několik měsíců odmlčeli, aby mohli pracovat na své nové desce. Ta vyjde na jaře roku 2013 a fanoušci - ale i hudební kritici - ji netrpělivě očekávají. Bude stejně úspěšná, jako ta první? Budou na ní stejně silné skladby jako Wonderful Life nebo Better than Love? Otázky, samé otázky...

Chytřejší ale možná budeme už brzy. Hurts totiž oznámili data svého dalšího evropského turné, kdy jednou z dvanácti zastávek bude opět i pražský Lucerna Music Bar. Hurts se na místo svého prvního pražského koncertu vrátí 28. Března 2013. Vstupenky se začnou prodávat exklusivně prostřednictvím mailing listu kapely dnes, ve čtvrtek 13. prosince v 10:00. Pro více informací a nákup vstupenek se zaregistrujte na stránkách www.informationhurts.com. V tuzemských předprodejích budou vstupenky k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim nebo v pokladně či na webu Lucerna Music Baru za 720 Kč + poplatky od pátku 14. prosince.

www.informationhurts.com
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Do Chorvatska na INmusic festival

redakce 20.03.2018

Chorvatský INmusic festival nabízí nejen atraktivní prostředí, ale také silný line-up. Queens of the Stone Age, Nick Cave a další...

Letem létem s Black Rebel Motorcycle Club

redakce 20.03.2018

Jedna z nejvýraznějších rockových kapel posledních dvou dekád Black Rebel Motorcycle Club zamíří v létě také do České republiky.

Christian Löffler na festivalu Spectaculare

redakce 20.03.2018

Festival Spectaculare je v plném proudu a mezi dalšími jmény, která se v březnu objeví, jsou Nosaj Thing a také Christian Löffler.

Mladí ladí jazz odstartují Submotion Orchestra

redakce 20.03.2018

Letošní ročník festivalu Mladí ladí jazz zahájí britská postjazzová parta Submotion Orchestra, která představí novou desku.

Katetr ema v Kraftu

redakce 20.03.2018

Jestli vás baví emotivní kapely jako Yaphet Kotto, JR Ewing nebo třeba i tuzemští Ravelin7, jste na správné cestě.

I am Pentagon budou křtít na Sedmičce

redakce 19.03.2018

Dva roky od debutu Zdi nemluví vydávají I am Pentagon na Pushteek novou desku 265. Release párty v domovském klubu na kopci.

Jamie Stewart přiveze svůj sólo projekt

redakce 19.03.2018

Americký hudebník Jamie Stewart, hlavní postava experimentálního noisepopového kolektivu Xiu Xiu, přiveze svou sólovou desku.

Soutěž amatérských kapel, skutečná liga

redakce 19.03.2018

V polovině března oficiálně odstartoval 14. ročník Skutečné ligy.

Fair Price Music lákají jaro na Happy Mutanty

redakce 19.03.2018

Mutanti vylézají ze svých děr a Fair Price Music mají pro vás připravenou jejich vlastní kolekci. Tedy kolekci Happy Mutant.

Ille servírují novou desku Pohádky

redakce 18.03.2018

Pražská čtveřice Ille okolo zpěvačky Olgy Königové přichází s očekávaným druhým albem Pohádky. Ekologicky a bez obalu.