Zprávy

A jsou tady zas! Britští Hurts se vrátí v březnu do Prahy

A jsou tady zas! Britští Hurts se vrátí v březnu do Prahy

redakce | Zprávy | 13.12.2012

Britská kapela Hurts, která v loňském roce v Praze vyprodala hned dva koncerty a která má na svých webových stránkách uvedena zatím jen dvě data únorových koncertů v Londýně a Berlíně s nápisem SOLD OUT, se po dvou letech vrátí opět do Prahy.

Po fenomenálním celosvětovém úspěchu svého debutového alba Happiness, kterého prodali přes dva milióny kopií, a poté, co získali několik prvenství v prodeji na iTunes, poté, co v téměř desítce zemí získali zlatou nebo dokonce platinovou desku, a po koncertním turné ve více než čtyřiceti zemích světa se Theo Hutchcraft a Adam Anderson na několik měsíců odmlčeli, aby mohli pracovat na své nové desce. Ta vyjde na jaře roku 2013 a fanoušci - ale i hudební kritici - ji netrpělivě očekávají. Bude stejně úspěšná, jako ta první? Budou na ní stejně silné skladby jako Wonderful Life nebo Better than Love? Otázky, samé otázky...

Chytřejší ale možná budeme už brzy. Hurts totiž oznámili data svého dalšího evropského turné, kdy jednou z dvanácti zastávek bude opět i pražský Lucerna Music Bar. Hurts se na místo svého prvního pražského koncertu vrátí 28. Března 2013. Vstupenky se začnou prodávat exklusivně prostřednictvím mailing listu kapely dnes, ve čtvrtek 13. prosince v 10:00. Pro více informací a nákup vstupenek se zaregistrujte na stránkách www.informationhurts.com. V tuzemských předprodejích budou vstupenky k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim nebo v pokladně či na webu Lucerna Music Baru za 720 Kč + poplatky od pátku 14. prosince.

www.informationhurts.com
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Ed Sheeran se vrací do Prahy

redakce 21.09.2018

Čerstvý držitel Řádu britského impéria a držitel Grammy Ed Sheeran zavítá do Prahy v rámci evropského turné Divide 2019.

Never Sol vydá nové album Chamaleo

redakce 21.09.2018

Pět let po vydání debutu Under Quiet chystá producentka a zpěvačka Sára Vondrášková alias Never Sol druhé řadové album.

MENU versus Altenburg 1964

redakce 21.09.2018

Koncertní večer netuctové elektroniky společnými silami připravil kolektiv lodi Altenburg 1964 společně s klubovkou MENU.

Rytmus šarmu: Algiers zpět v Praze

redakce 20.09.2018

Algiers jsou hudební odpověď na temnou dobu. Její pěst cítí nervozitu a je připravena k akci. Tentokrát v Lucerna Music Baru.

Kill the Dandies! tentokrát v Míru

redakce 20.09.2018

Funky rytmy i zfuzzované kytary, blyštivý New York i syrová prérie. Kill the Dandies! zahrají společně s Metronome Blues.

Tajuplná ionnalee poprvé v MeetFactory

redakce 20.09.2018

Každý se obává, že bude zapomenut. Tak zní zpráva vysázená kapitálkami na třetím albu švédské umělkyně Jonny Lee, která povstala jako iamamiwhoami.

White Lies na turné s novou deskou

redakce 19.09.2018

White Lies oznamují detaily nového alba Five, které vyjde v únoru. Současně oznamují i turné, při kterém navštíví i Prahu.

Balanescu Quartet v Akropoli

redakce 19.09.2018

Ansámbl rumunského houslisty Alexandera Balanescu patří do stejné třídy, co světově nejúspěšnější komorní těleso Kronos Quartet.

Podzimní novinky u Slnko Records

redakce 19.09.2018

Podzimní vydavatelská sezóna je v plném proudu a slovenský label Slnko Records chystá do konce roku hned sedm nových alb.

None of Them - psychedelie po Švýcarsku

redakce 19.09.2018

Na Altenburgu se sejde švýcarská psychedelická úderka None of Them s alternativně hiphopovými Sekvoye.