Zprávy

A jsou tady zas! Britští Hurts se vrátí v březnu do Prahy

A jsou tady zas! Britští Hurts se vrátí v březnu do Prahy

redakce | Zprávy | 13.12.2012

Britská kapela Hurts, která v loňském roce v Praze vyprodala hned dva koncerty a která má na svých webových stránkách uvedena zatím jen dvě data únorových koncertů v Londýně a Berlíně s nápisem SOLD OUT, se po dvou letech vrátí opět do Prahy.

Po fenomenálním celosvětovém úspěchu svého debutového alba Happiness, kterého prodali přes dva milióny kopií, a poté, co získali několik prvenství v prodeji na iTunes, poté, co v téměř desítce zemí získali zlatou nebo dokonce platinovou desku, a po koncertním turné ve více než čtyřiceti zemích světa se Theo Hutchcraft a Adam Anderson na několik měsíců odmlčeli, aby mohli pracovat na své nové desce. Ta vyjde na jaře roku 2013 a fanoušci - ale i hudební kritici - ji netrpělivě očekávají. Bude stejně úspěšná, jako ta první? Budou na ní stejně silné skladby jako Wonderful Life nebo Better than Love? Otázky, samé otázky...

Chytřejší ale možná budeme už brzy. Hurts totiž oznámili data svého dalšího evropského turné, kdy jednou z dvanácti zastávek bude opět i pražský Lucerna Music Bar. Hurts se na místo svého prvního pražského koncertu vrátí 28. Března 2013. Vstupenky se začnou prodávat exklusivně prostřednictvím mailing listu kapely dnes, ve čtvrtek 13. prosince v 10:00. Pro více informací a nákup vstupenek se zaregistrujte na stránkách www.informationhurts.com. V tuzemských předprodejích budou vstupenky k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim nebo v pokladně či na webu Lucerna Music Baru za 720 Kč + poplatky od pátku 14. prosince.

www.informationhurts.com
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Lykke Li prvním jménem Pohody

redakce 10.12.2018

Vůbec poprvé na Slovensku vystoupí zpěvačka Lykke Li. Na festivalu Pohoda také představí svou novou desku so sad so sexy.

Bert & Friends s čerstvým klipem

redakce 10.12.2018

Skupina podepsaná pod netradičním hitem Plody moří se po roce vrací a představuje nový singl a čerstvý klip Lupanárium.

Kolednice Ivy Bittové opět na trhu

redakce 10.12.2018

Originální zpracování vánočních písní a koled. Po více než dvaceti letech se legendární album Kolednice dočkalo reedice.

Men I Trust přivezou svůj zasněný pop

redakce 09.12.2018

Kanadská dreampopová trojice Men I Trust, kterou si oblíbil i Tyler, the Creator, zahraje v Praze. Představí své nové album.

Rag'n'Bone Man na Colours 2019

redakce 09.12.2018

Dalšími jmény v line-upu hudebního festivalu Colours of Ostrava 2019 jsou britský zpěvák Rag'n'Bone Man a kapela Shaka Ponk.

Slayer se přijedou rozloučit i do Prahy

redakce 09.12.2018

Thrashové legendy Slayer se vrátí do České republiky. Se svými fanoušky se přijedou rozloučit v rámci svého Final World Tour.

Beautiful Boy v kinech na Nový rok

redakce 08.12.2018

Upřímný a dojemný film? Na Nový rok do českých kin vstoupí drama Beautiful Boy se Stevem Carellem a Timothée Chalametem.

Daughters a další na OFF Festivalu 2019

redakce 07.12.2018

Čtrnácté vydání katovického OFF Festivalu ohlašuje první potvrzená jména. Daughters, The Gaslamp Killer i Lebanon Hanover.

Jamiroquai se vrací do Prahy

redakce 07.12.2018

Pionýři funku budoucnosti se po loňském vystoupení na Colours of Ostrava vrací zpět do Čech, tentokrát do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka od Slnko Records

redakce 07.12.2018

Přelomová deska Doroty Nvotové, Antigona Katarzie a Pjoniho také jako vinyl i nové písničky od Zuzany Homolové a spol.