PLAYER FM

Novinky

Novinky

A jsou tady zas! Britští Hurts se vrátí v březnu do Prahy

A jsou tady zas! Britští Hurts se vrátí v březnu do Prahy

|

Britská kapela Hurts, která v loňském roce v Praze vyprodala hned dva koncerty a která má na svých webových stránkách uvedena zatím jen dvě data únorových koncertů v Londýně a Berlíně s nápisem SOLD OUT, se po dvou letech vrátí opět do Prahy.

Po fenomenálním celosvětovém úspěchu svého debutového alba Happiness, kterého prodali přes dva milióny kopií, a poté, co získali několik prvenství v prodeji na iTunes, poté, co v téměř desítce zemí získali zlatou nebo dokonce platinovou desku, a po koncertním turné ve více než čtyřiceti zemích světa se Theo Hutchcraft a Adam Anderson na několik měsíců odmlčeli, aby mohli pracovat na své nové desce. Ta vyjde na jaře roku 2013 a fanoušci - ale i hudební kritici - ji netrpělivě očekávají. Bude stejně úspěšná, jako ta první? Budou na ní stejně silné skladby jako Wonderful Life nebo Better than Love? Otázky, samé otázky...

Chytřejší ale možná budeme už brzy. Hurts totiž oznámili data svého dalšího evropského turné, kdy jednou z dvanácti zastávek bude opět i pražský Lucerna Music Bar. Hurts se na místo svého prvního pražského koncertu vrátí 28. Března 2013. Vstupenky se začnou prodávat exklusivně prostřednictvím mailing listu kapely dnes, ve čtvrtek 13. prosince v 10:00. Pro více informací a nákup vstupenek se zaregistrujte na stránkách www.informationhurts.com. V tuzemských předprodejích budou vstupenky k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim nebo v pokladně či na webu Lucerna Music Baru za 720 Kč + poplatky od pátku 14. prosince.

www.informationhurts.com
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Novinky

xp recenze

Ikonika - Distractions 80% Ikonika - Distractions
Forest Swords - Compassion 100% Forest Swords - Compassion
Fallgrapp - V hmle 80% Fallgrapp - V hmle
Darkest Hour - Godless Prophets & the Migrant Flora 90% Darkest Hour - Godless Prophets & the Migrant Flora
Budoár staré dámy - Sůl 80% Budoár staré dámy - Sůl
Eminem - Revival 80% Eminem - Revival
Asking Alexandria - Asking Alexandria 80% Asking Alexandria - Asking Alexandria
Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art 80% Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art

Akce

partitury pro mahlera_jihlava (do 17/2)
sofa surfers (do 4/3)
pragueshorts (do 22/1)
Animal Music (do