Zprávy / Pozvánky

Kids and Heroes Xmas hned ve čtyřech městech

Kids and Heroes Xmas hned ve čtyřech městech

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.12.2013

Minulý rok se Kids and Heroes Punkrock Xmas s velkým úspěchem poprvé přesunuly i na Moravu a letos? Letos je tu tahle párty hned čtyřikrát.

13.12. Mariánské lázně, RC Morisson – warm up párty za účasti kapel The Fialky, Nežfaleš a Staré pušky

14.12. Praha, Storm (ex-Matrix) – klasická akce, na které zahrají The Fialky, Nežfaleš, Staré pušky, Muerti, Zatrest a Remember the Heroes. A bacha - kapacita klubu navýšena na 800 osob!

20.12. Olomouc, S Cube – na stejném místě jako již vloni za účasti kapel The Fialky, Nežfaleš, Staré pušky, Muerti a Zatrest

21.12. Bratislava, Randal – Kids and Heroes Xmas poprvé i za hranicemi republiky u našich slovenských přátel. Zahrají The Fialky, Nežfaleš, Staré pušky, Muerti, Zatrest a Shadow of Television.

Původní tradice předvánočních punkrockových koncertů v pražském klubu Matrix sahá až někam do roku 2007 a stojí za ní kapely The Fialky a Nežfaleš, které tyto akce původně pojaly jako oslavu výročí či křest nové nahrávky. S postupem let si tyto mejdany vysloužily čím dál větší zájem publika a nálepku akce, kterou má každý „nejen“ punker vyznačenou v kalendáři už od jara. Stejně jako server kidsandheroes.com podporuje scénu, tak i scéna podporuje tento server. Se záštitou „Dětí a hrdinů“ přišly další spřátelené kapely, další skvělé zážitky, afterpárty až do ranních hodin s pořádně divokou atmosférou, za kterou se sjíždějí návštěvníci ze všech koutů nejen naší republiky, a také několikrát vyprodaný klub.

Info

Kids and Heroes Punkrock Xmas 2013
13. prosince 2013
RC Morisson, Mariánské lázně
14. prosince 2013
Storm, Praha
20. prosince 2013
S Cube, Olomouc
21. prosince 2013
Randal, Bratislava

kidsandheroes.com
facebook.com/kidsandheroes

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články