Akce

Klangstof zavítají poprvé do Prahy

Klangstof (nl)
01.12.2017 20:00
Chapeau Rouge, Praha

Klangstof zavítají poprvé do Prahy. První nizozemská kapela, která si kdy zahrála na festivalu Coachella, vystoupí 1. prosince 2017 v Chapeau Rouge. Prodej vstupenek za 295 Kč bude zahájen v pátek 28. dubna 2017 v 10 hodin na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.


Koen Van De Wardt začal skládat hudbu ve svých 14 letech poté, co se s rodiči přestěhoval z Nizozemska na samotu do severního Norska. "Můj život byl rozsápán na kousíčky a já začínal úplně od začátku. Musel jsem se naučit nový jazyk a začít nový život," popisuje svou zkušenost. Po návratu do Amsterdamu vydal debutové album Close Eyes to Exit pod jménem Klangstof. Ta už svým názvem prozrazuje hlavní motivy Koenovy tvorby - odcizení, snahu nalézt své místo a když se to nepovede, vytvořit si svět sám pro sebe. Odtažitě proklamované texty jako "Nintendo is the only thing that makes me smile" doplňují chladné syntezátorové plochy. Koen o sobě říká: "Lidé očekávají velmi depresivního mladého muže a místo toho dostanou tohodle vysmátého ňoumu."


Od koncertu v Chapeau je rozhodně co očekávat. "Klangstof jsme viděli na showcase festivalu Eurosonic a byl to jeden z těch koncertů, po kterých si řeknete wow," říká Kristýna Koreis z pořádající agentury Fource. Přijďte se v prosinci přesvědčit sami.

Info

Klangstof (nl)
1. 12. 2017 20:00
Chapeau Rouge, Praha
Vstupné: 295,- v předprodeji

www.facebook.com/events/1393076164089809
www.facebook.com/chapeaucz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články