Zprávy / Pozvánky

Koncertní showcase Genot Centre

Koncertní showcase Genot Centre

redakce | Zprávy / Pozvánky | 27.02.2018

Koncertní showcase Genot Centre, nejlepšího kazetového labelu roku 2017 podle britského magazínu The Quietus. Již 2. března 2018 v pardibickém divadelním Klubu 29.

Dvě nominace na cenu Vinyla (z toho jedna proměněná) a řada dobrých ohlasů z celého světa. Album Feed Goals od pražské producentky Enchanted Lands je debutovou kolekcí utkanou ze spletitých tkání a pečlivě zaranžovaných zvukových materiálů. Její skladby vytvářejí podivný prostor, ve kterém každý - zdánlivě už statický - zvuk pomocí jemné změny rovnováhy odkrývá zcela nové vrstvy.


Izanaszovo loňské album Spectral Cascades je plné nečekaných zvratů. Za výrazem "spektrální" opravdu nehledejte plynulé přechody - spíše extrémní změny nálad, hlasitosti i sytosti zvukových vrstev. V dlouhých skladbách nechá Izanasz posluchače bloudit změtí utlumených i hypnoticky vyhrocených zvuků zpátky k opojně bezcílnému zenu. Mexická audiovizuální umělkyně Laura Luna Castillo se na pouhé dva koncerty vrací do ČR, aby si po téměř dvou letech zopakovala spolupráci s členem Gurun Gurun Járou Tarnovským.

Info

Enchanted Lands + Izanasz + Luna & Tarnovski
2. 3. 2018 20:00
Klub 29, Pardubice
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články