Zprávy / Festivalové

Kontroverzní M.I.A. na OFF Festivalu

Kontroverzní M.I.A. na OFF Festivalu

redakce | Zprávy / Festivalové | 01.05.2018

Třinácté vydání katovického OFF Festivalu, které se letos uskuteční v termínu od 3. do 5. srpna 2018, ohlašuje jména kurátorované stage, kterou si pod svou záštitu vezme Ariel Pink i kontroverzní a osobitou britskou umělkyni, která si říká M.I.A..

Mathangi "Maya" Arulpragasam, zpěvačka, skladatelka a producentka, v hudebním světě známá pod pseudonymem M.I.A.,nijak nezapírá své tamilské dědictví. Otevřeně mluví o přistěhovalcích, o právech žen, zneužívání nadměrného konzumu i o životním prostředí. Svůj sebevědomý debut Arular, který odrážel všechny barvy londýnského undergroundu, vydala již v roce 2005. V Polsku představí svůj mix exotiky, elektropopu a hip hopu. Zároveň připomene zatím poslední nahrávku AIM z roku 2016.


Jména pro svou kurátorovanou stage ohlásil také Ariel Pink. Dnes již spíše výtvarník Wojciech Bąkowski se vrátí k hudbním kořenům a na OFFu představí průřez alby Kształt, Telegaz a Duchy kotów. Těšit se můžete také na Sensations' Fix, zapomenutý klenot italské prog rockové scény, zástupce nizozemského udergroundu Harry Merryho nebo Garyho Wara, toho času člena Ariel Pink's Haunted Graffiti, se sólovou novinkou Gaz Forth.

Info

OFF Festival 2018
3. - 5. 8. 2018
Katovice, Polsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články