Zprávy / Nové desky

Krasik vydává zasněné debutové EP

Krasik vydává zasněné debutové EP

redakce | Zprávy / Nové desky | 14.11.2017

Krasik je nový hudební projekt olomouckého zpěváka a kytaristy Marka „Krasíka“ Pavliše, ex-frontmana indie rockové kapely Skydive. Nyní přichází se zasněným debutovým EP When the Night Turns into Day, které nešetří hřejivou zasněnou atmosférou a působí jako učinný protilék na podzimní deprese.


Základ písniček složil Krasík ještě v době, kdy hrál se svou předchozí kapelou Skydive. „Nevydaných písniček mám celkem hodně. Tenkrát úplně nepasovaly do toho, co jsme se SKYDIVE hráli, ale věděl jsem, že mnohé ze songů chci rozvinout a hrát. Správný čas přišel až později,“ říká Krasík.


„Písničky na albu When the Night Turns into Day jsme dotvářeli během půl roku společného hraní v Olomouci s kytaristou Martinem Kudlou (No Distance Paradise), Jiřím Hřivnou (basa, mix) a Matějem Zemanem (bicí). Hraní bylo celkem intenzivní, protože jsme předem věděli, že se Martin zřejmě brzy přestěhuje za prací do Prahy. A když se rozhodl na delší čas odejít z Olomouce i Jirka, bylo jasné, že teď stihneme nahrát tři songy. Přesto to byl supr inspirativní půlrok. Z oněch tří písniček máme fakt radost,“ dodává Krasík.

Díky digitální distribuci CD Baby je debutové EP When the Night Turns into Day k dispozici na všech známých streamingových službách (Spotify, Deezer, Apple Music, Google Play, atd.).

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články