Zprávy / Festivalové

Laibach a další okoření Brutal Assault

Laibach a další okoření Brutal Assault

redakce | Zprávy / Festivalové | 22.04.2018

Brutal Assault hlásí další várku potvrzených kapel. Tentokrát jde o mix napříč mnoha žánry. Mezi potvrzenými kapelami jsou nově Laibach, ale také Pain of Salvation, Shelter, Rolo Tomassi nebo třeba bizarní country kapela Steve 'n' Seagulls.

Kultovní slovinští Laibach udělají jednu ze vzácných výjimek ze své politiky nehrát na festivalech a poprvé se objeví na BA. Progresivní Green Carnation přirozeně navazují na tvorbu avantgardních experimentátorů In the Woods... a od své první desky je každé jejich další album majákem v moři hudební šedi. Ultimativní melodičnost Pain of Salvation může být příliš sladkým soustem pro mnohé návštěvníky BA, nicméně syrové emoce podávají zcela autenticky. Příznivci alternativního přístupu k životu a hudbě se můžou těšit na mantry kultovního devadesátkového krishnacoru v podání Shelter.


Wisdom in Chains nahlíží hardcore z pohledu pouliční špíny, mladou nevybouřenou krev hardcoreu dodají Broken Teeth z Manchesteru. Orientálním hardcorovým kořením budou také Rolo Tomassi se svým mixem matematiky, hardcoru a synthpopové uhlazenosti. Těšit se můžete i na Evergreen Terrace, Messiah, Nervochaos nebo Ulsect poskládané z členů Dodecahedron a Textures. Nejbizarnější položkou pak budou Steve 'n' Seagulls.

Info

Brutal Assault 23
8. - 11. 8. 2018
Pevnost Josefov, Jaroměř
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články