PLAYER FM

Novinky / Pozvánky

Pozvánky

Liquid Night v rytmu rock'n'rollu

Liquid Night v rytmu rock'n'rollu

|

Přijďte si projasnit ponuré podzimní dny pořádně pestrou rock'n'rollovou party. První ročník Liquid Night pod taktovkou místních Liquid Jesus se uskuteční 11. listopadu v Mersey. Vstupné činí lidovou stovečku, tak si nenechte ujít parádní akci, na které vystoupí následující tři bandy.

Hlavní hvězdou večera bude kapela Johnny Firebird z bavorského Regensburgu, která od roku 2010 hrne poctivej rock'n'rollovej nářez se vším co k němu patří. V Mersey si odbudou svoji brněnskou premiéru a můžete se vsadit, že udělají všechno proto, aby celej večer prostřednictvím své show rozohnili jak se patří. Na jejich setlistu rozhodně nebudou chybět pecky z nového alba Finders Keepers Losers Weepers, které vyšlo v lednu letošního roku.


Místní sebranku Liquid Jesus, která celou Liquid Night pořádá, není třeba dlouze představovat. Kapela, která vznikla teprv na jaře 2015 si rychle buduje fanouškovskou základnu. Během své existence si už kluci stihli zahrát např. s kapelami Get Dead, Nowherebound, Chrisem Holmesem z W.A.S.P., nebo právě s Johnny Firebird v jejich domovině. K úspěchům je nutno přičíst i výhru v soutěži Metrem na Čarodějáles, díky které si zahráli na Čarodějálesu 2017. Liquid Jesus opět v Mersey představí glam-punk v jejich podání a těšit se můžete na dva nový songy, který ještě v Brně naživo nezazněly.

Celej večer otevře kompletně holčičí kapela z Brna - Poison Sweets. Čtveřice holek, která jedovatě plive na systém, v současné době funguje ve zbrusu nově obměněné sestavě. Ani tato punkrocková banda, o které toho v budoucnu určitě ještě hodně uslyšíme, by vám neměla utéct.

Info

Liquid Night vol.1
Johnny Firebird (de) + Liquid Jesus
with Poison Sweets
11. 11. 2017
Mersey klub, Brno

www.facebook.com/events/334450863646600
www.facebook.com/www.mersey.cz

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Pozvánky

Benefit pro Kliniku

Benefit pro Kliniku

redakce |
Celá akce je koncipována jako vyjádření podpory kolektivu Kliniky a veškerý výtěžek poputuje právě tímto směrem.
Editors v MeetFactory

Editors v MeetFactory

redakce |
Birminghamští Editors patří k nejúspěšnějším indie kapelám vůbec. Jejich debutové album The Back Room, které bylo nominováno na Mercury Music Prize, přesáhlo...

xp recenze

Sparks - Hippopotamus 90% Sparks - Hippopotamus
Warpaint - Heads Up 60% Warpaint - Heads Up
Repelent SS - Repelent SS % Repelent SS - Repelent SS
Horkýže Slíže - Pustite Karola 70% Horkýže Slíže - Pustite Karola
Mogwai - Every Country's Sun 90% Mogwai - Every Country's Sun
Motörhead - Under Cöver 90% Motörhead - Under Cöver
Mono - Requiem for Hell 80% Mono - Requiem for Hell
M.I.A. - AIM 60% M.I.A. - AIM

Akce

zrní (do 11/10)
aeroskola (30/9)
blues alive (do 18/11)
fotoexpo (do 21/10)
jazz go to town (do 14/10)