Akce

Madebythefire zase jednou v Brně

Madebythefire + Alphones + N00100000!
20.01.2018 20:00
Kabinet Múz, Brno

Slavnostní vyhlášení výsledků matematické olympiády v kategorii postrock/noiserock za účasti předních i zadních kapacit v oboru. Přímý přenos z teorie grup, řada imaginárních čísel, trojmocný večer.

Legendární profesoři Madebythefire z plzeňského pískoviště si vždy zarputile šli vlastní cestou. Při tom několikrát jen tak mimoděk přepsali dějiny řady disciplín. Sumu svých znalostí o abstraktní algebře, toaletách a heavy metalu shrnuli v přelomovém díle Budet z roku 2013. V loňském populárně-naučném majstrštyku Story přišli s radikálním objevem, že instrumentální hudba nemusí být instrumentální a že nářez lze páchat i bez boosteru. V brzké době lze očekávat udělení Nobelovy ceny za deviantně- kreativní přístup k vědecké práci, kde jedinou absolutní limitou je vesmír.


Derivace brněnských Sonzich a Kochlea se jmenuje Alphones. Bicí obsluhované kalkulačkou s vědeckou funkcí a zasmyčkovaná basa pod vlivem matic a mnohačetné schizofrenie. Výsledkem je samozřejmě mnohem víc než pouhá suma svých částí – zpermutovaný orchestr snů, diskrétní pokoření času, singularita. Habilitace na Fakultě sportovně-alchymické je víc než jistá.


Nekonvenční zbytek po dělení nekonečnem s názvem N00100000!. Tři basy, milion bubnů a nula slov. Triviální rovnice pro netriviální pohádcore – hudbu pro lidi, co mají rádi psy a dodávky. Neboli – jak říkají hodné jazyky – zlá matika a veselé melodie. V současné době zpracovávají dizertaci na téma Funkce tónů a jejich vztah ke smrti.


Info

Madebythefire + Alphones + N00100000!
20. 1. 2018 20:00
Kabinet Múz, Brno
www.facebook.com/events/419985948469224

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články