Zprávy / Předbíháme

Marina and The Diamonds se stěhuje. Do jiného domu.

Marina and The Diamonds se stěhuje. Do jiného domu.

redakce | Zprávy / Předbíháme | 29.10.2015

Vážení přátelé, pražský koncert Marina & The Diamonds, stejně jako všechny zbývající koncerty tour, je z rodinných důvodů přesunut na jaro 2016. Vystoupení v Praze proběhne 2. března 2016 v Malé sportovní hale v Praze na Výstavišti (dříve Incheba Aréna). Vstupenky zůstávají v platnosti, případně je možné je vrátit v místě zakoupení do 30.11.2015. Děkujeme za pochopení.


Koncert velšské zpěvačky Marina and The Diamonds, který byl plánován na 11. prosince do pražského Lucerna Music Baru, je pro velký zájem o vstupenky přesunut do Incheba Arény na pražském výstavišti.

Vzhledem k tomu, že kapacita Lucerna Music Baru byla naplněna s předstihem několika měsíců, pořadatelé i management zpěvačky se tak rozhodli vyjít vstříc jejim fanouškům a uspořádat její vystoupení v prostorách s větší kapacitou. Současně uvolnili do prodeje další vstupenky, které se dají koupit za stejnou cenu, tedy 790 Kč (+ poplatky) na pokladně a webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim.


Vstupenky na pokladně Lucerna Music Baru se prodávají bez poplatku. Stávající vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti. Pořadatelé také oznamují, že ti, kteří chtějí své zakoupené vstupenky vrátit, mohou tak učinit tam, kde je zakoupili a to do 30.září. Více informací na www.musicbar.cz a www.dsmacku.com.

Info

Marina and the Diamonds (uk)
2. 3. 2016 19:00
Incheba Aréna, Praha
Vstupné: 790,- v předprodeji (od 10. 7.)

www.facebook.com/events/957866954271586
www.facebook.com/marinaandthediamonds
www.marinaandthediamonds.com
www.facebook.com/lucernamusicbar

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články