Zprávy / Pozvánky

Metal s punkem a reggae? Skindred si zkusí českou zimu.

Metal s punkem a reggae? Skindred si zkusí českou zimu.

redakce | Zprávy / Pozvánky | 06.10.2013

Kapela Skindred, která v červenci na festivalu Mighty Sounds potvrdila, že její hvězda letí strmě vzhůru, přijede do Prahy. Vystoupení, jež patřilo k nejvyzdvihovanějším z celého ročníku, si Skindred před českým publikem zopakují 6. února 2014 v Lucerna Music baru.

Velšani Skindred se ve své tvorbě opírají o fúzi heavy metalu, alternativního rocku, punk rocku a reggae. Jakkoli se to dnes zdá nemožné, do hudby přináší originalitu okořeněnou velkým sebevědomím. Kromě zmíněných žánrů lze v jejich tvorbě rozeznat i dancehall, jungle, dubstep, hip hop nebo ska. Velký kus práce během živých vystoupení odvádí charismatický frontman Benji, který střídá polohy hlasu charakteristické pro heavy metal s jemnými reggae nápěvy, jako by se jednalo o tu nejpřirozenější věc na světě.

Kapela v únoru přiveze do Prahy nové album Kill the Power, z něhož už fanouškům nabídla singl Ninja, který naznačuje mnohé.

Info

Skindred (uk)
6. února 2014 20:00
Praha, Lucerna Music bar

Pořadatel: Mighty Sounds
Vstupenky na koncert jsou k dostání od 24. září za 450,- Kč v předprodejních sítích Eventim, Ticketportal a Ticketpro nebo od 30. září za 420,- Kč v pokladně Lucerna Music baru a v obchodě Crossphere.

www.mightysounds.cz
www.skindred.net
www.lucerna.musicbar.cz
www.crossphere.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články