Akce

Mew představí v Praze novinku Visuals

Mew (dk)
27.11.2017 20:00
Lucerna Music Bar, Praha

Mew vydali své sedmé album Visuals letos v dubnu na Play It Again Sam a zveřejnili informace o několika nových koncertech. Jedním z nich bude i koncert 27. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 440 Kč + poplatky jsou v předprodejích na pokladně a webu Lucerna Music Baru, na goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 540 Kč.

Na rozdíl od předešlých alb, novinka Visuals vznikla poměrně rychle po albu + - z roku 2015. Frontman skupiny Jonas Bjerre vysvětluje: "Koncerty po vydání toho alba byly naším tvůrčím vrcholem, skládali jsme nové písně během turné a ten oheň se rozhořel. Změna obvyklého cyklu nám připadala správná a chtěli jsme novou desku natočit spontánně, aby se na ní odrazila ta energie, kterou jsme cítili. Nechtěli jsme prostě čekat tři nebo čtyři roky."


Desku Visuals skupina nahrála a sama si produkovala v Kodani. Příprava trvala necelý rok a každá z písniček má malý příběh a je svéráznou kapitolou nového alba. Album otvírá euforická skladba Nothingness and No Regrets, následuje osmdesátkově popový song The Wake of Your Life, rychlejší Candy Pieces All Smeared Out a konejšivě krásná In a Better Place. Na albu je jedenáct písniček v kterých se odráží neutěšený stav současného světa. Visuals zní jako deska, která je kulminací snažení jedné z nejvíce ambiciózních a nápaditých kapel současnosti.

Info

Mew (dk)
27. 11. 2017 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupenky za 440 Kč + poplatky na webu a pokladně Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 540 Kč.

www.facebook.com/events/1955000221192798
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články