Zprávy

Modrá je dobrá: Arcade Fire s novým klipem

Modrá je dobrá: Arcade Fire s novým klipem

redakce | Zprávy | 15.07.2017

Vydání nové desky Everything Now se již nezadržitelně blíží a tak kanadští Arcade Fire zvežejňují další novou skladbu Electric Blue. K němu přidávají také doprovodný videoklip, pod kterým je režijně podepsán Cousin Club. Nástupce dosud poseldní řadovky Reflektor (2013) spatří světlo světa již 28. července prostřednictvím labelu Columbia. Arcade Fire z něj dosud představili songy Everything Now, Signs of Life a Creature Comfort, všechny doplněné klipy.


Info

Arcade Fire

www.arcadefire.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

OFF Festival přivítá Charlotte Gainsbourg

redakce 23.04.2018

Letošní OFF Festival doplňuje svou bohatou sestavu o intimní zpovědi francouzské herečky a zpěvačky i zámořský footwork z Berlína.

Alt-J na brněnském Urban Rocku

redakce 23.04.2018

Britští Alt-J budou hlavním lákadlem festivalu Urban Rock, nové rockové scény multižánrového festivalu Maraton hudby Brno.

Hadem pro mého munga kapitola druhá

redakce 23.04.2018

Chodovská alternativní kapela Hadem pro mého munga vydala koncem března novou, v pořadí druhou desku pojmenovanou Kapitola II.

Černá hodinka a půl kapely Zrní míří do Prahy

redakce 23.04.2018

Ve speciálních prostorách s omezenou kapacitou zahrají při svíčkách bez elektronických podkladů i pódia. Kde ještě není vyprodáno?

Pretty City se zpěvem, který se spíš táže, než káže

redakce 22.04.2018

Ve tvorbě australských Pretty City se mísí popová citlivost s nareverbovanými kytarami a sebejistými instrumentální výkony. Zítra.

Laibach a další okoření Brutal Assault

redakce 22.04.2018

Brutal Assault koření program a přidává do sestavy kultovní Laibach, Pain of Salvation, Rolo Tomassi nebo Green Carnation.

Drug Me Fest má kompletní program

redakce 22.04.2018

Součástí dvoudenní akce budou kapely, DJs, filmy, stánky s módou, knihami a časopisy, gram bazar i jídlo na otevřeném ohni.

Panenské plameny debutují s Poníčky

redakce 22.04.2018

Přichází digitální verze prvního alba kapely Panenské plameny s názvem Poníčky. V průběhu června bude i jeho vinylová verze.

Floex a Tom Hodge oslavují příběhy obyčejného člověka

redakce 22.04.2018

Floex vykročil k dalšímu stádiu své tvorby a společně s britským producentem Tomem Hodgem připravil unikátní konceptuální album.

Ilustrátorskou soutěž Raw Art Wrestling čeká poslední bitva

redakce 21.04.2018

Na veřejnost čeká celý den plný přednášek, workshopů, panelových diskusí se špičkami ve svém oboru a společným tématem – ilustrace.