Zprávy / Pozvánky

My Dear Clothing odhalí novou kolekci

My Dear Clothing odhalí novou kolekci

redakce | Zprávy / Pozvánky | 12.11.2017

Oblíbená značka streetového oblečení My Dear Clothing, za kterou stojí návrhář Zbyněk Štandera a stylista Marek Volf, přichází s novou kolekcí Fall 17. Už jen samotný pohled na lookbook, svědčí o tom, že půjde o největší a nejnašláplejší kolekci v historii tohoto labelu. Release nových kousků proběhne již o víkendu a vy můžete být u toho.

Nová kolekce streetového oblečení My Dear s názvem Fall 17 nabídne trika, mikiny, bundy, šusťáky, pásky, ponožky a peněženky. Kluci se tentokrát soustředili především na kvalitu materiálů, jednoduchost a celkový vizuál. "Zaměřili jsme se na kvalitu materiálů, ale zároveň na cenu, aby produkty z téhle kolekce byly více přístupné veřejnosti. Můžete se tak těšit třeba na trička z fair trade eco bavlny. Jinak jsme se v nové kolekci snažili více používat logo a soustředit se především na jednoduchost věcí a celkový look," dodává zakladatel značky Zbyněk Štandera.

Ke značce My Dear Clothing odjakživa neodmyslitelně patří i originální lookbook. Tím se samozřejmě bude pyšnit i nová kolekce. Zbyněk s Markem totiž nepřestávají lovit nové výzvy a tentokrát se se svojí crew vypravili fotit do Milána. Lookbook nafotil Ladislav Kyllar na svitkový film pomocí fotoaparátu Mamyia. V Milánu k lookbooku vzniklo i video, které vytvořil Petr Simon. V roli herce a modela se stejně jako u předchozí kolekce objeví Janek Gregor. "Novou kolekci podpoříme lookbookem, který je zatím nejlepší, co jsme měli. Náš výlet chvílemi připomínal spíš partu bláznů, která si jela vyčistit hlavu za hranice, ale na výsledek jsme opravdu pyšný," vysvětluje Zbyněk za celou crew.

Na to, jak to dopadlo, se můžete na vlastní oči přijít podívat už v neděli 12. listopadu do pražského Footshopu, kde proběhne offline release nové kolekce, představení lookbooku a premiéra videa. Těšit se můžete i na dobrou muziku, v roli hostů totiž vystoupí DJs Nrmn a NikTendo, kteří si vás podmaní svými live sety. K dobré náladě pak zaručeně přispějí i Jägerbeets se smrští ledově namražených drinků. Akce startuje v 19:00 a vstup je free. Online release nové kolekce proběhne v pondělí 13. 11. od 20:00 na footshop.cz.

Info

Release party ve Footshopu
My Dear Clothing
12. 11. 2017 19:00
Footshop, Praha

www.facebook.com/events/1993481020865289
www.facebook.com/mydearclthing
www.facebook.com/FootshopCR

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články