Zprávy / Pozvánky

Narozeninové BE23 den po dni

Narozeninové BE23 den po dni

redakce | Zprávy / Pozvánky | 04.10.2015

Dvacáté třetí narozeniny klubu Roxy se blíží a jako každý rok nabízí návštěvníkům nabitý týden plný oslav. Roxy a Experimentální prostor NoD se znovu představí jako jeden celek a na každý den nachystaly pestrý program plný parties, koncertů, performance, divadel a výstav. Vše pod jednou střechou. Tento rok je navíc podstatná část programu otevřena jak dárek fanouškům zdarma.

19. 10. Opiuo (nz) - Opening Ceremony
Pondělní opening představí novozélandského producenta Opiuo. Tento glitch-hopový objev vystoupí v Česku úplně poprvé. Jako narozeninový dárek pro všechny své fanoušky nabízí Roxy tento večírek zdarma. V rámci pondělního zahájení proběhne vernisáž projektu Roxy Visuals, který opět promění interiéry klubu.


20. 10. Walk Off the Earth (ca)
Walk Off the Earth je fenomén, který posunul hranice toho, co může kapela ve 21. století přinést světové pop music. Kanadská formace přijede do Prahy představit své druhé autorské album Sing It All Away. Koncert je vyprodán.


21. 10. Soundz Czech
Prostory Roxy a NoD se propojí v jeden tepající celek. Vyroste tu pět rozdílných pódií, které se otevřou hudebním fanouškům opět zdarma. Pět scén, devět kapel. Vladimír 518 & live band, Vložte kočku, Manon Meurt, Noisy Pots, Kittchen, Apollinaire, Peter Pan Complex, Gagarin a Black Lion.


23. 10. Friction, DJ Zinc, Kove (uk)
Pátek bude v Roxy patřit bass a drum&bass music. Pogratulovat přijede majitel Shogun Audio DJ Friction, legenda pohybující se napříč žánry DJ Zinc a objev posledních dvou let Kove. Drum&bass k ROXY patří a narozeniny nebudou výjimkou.


24. 10. Dense & Pika, Paul Woolford (uk)
Sobotní noc narozeninových oslav Roxy BE23 má tu čest představit jména, které v současnosti výrazně přetváří pojetí techna. Přijíždí členové Scubova labelu Hotflush recordings a inovátoři rovného beatu Dense & Pika a Paul Woolford.


V prostorách NoD 19. 10. přivede italské audiovizuální studio Fuse novomediální interaktivní pohybovou performance Ljós založenou na interakci pohybu lidského těla, elektronického zvuku a vizuálních projekcí generativní grafiky. Vstup na tuto akci je zdarma. 20. 10. vystoupí Tujiko Noriko, japonská experimentální hudebnice, skladatelka a filmařka, která díky své tvorbě bývá často označována jako "japonská Björk". Její hudební koláže prosycené elektronickými beaty a melodií nesenou jejím křišťálově čistým hlasem vás jistě uhranou. 23. 10. přijde na žadu BERG PRESENTS, hudebně zvuková performance skladatelů Jakuba Rataje, Jiřího Lukeše a dirigenta Petera Vrábela vychází z pohybového gesta, kterým již téměř dvě staletí zhmotňuje dirigent svou vnitřní hudební představu. Co se stane, když na tato zavedená schémata zapomeneme? -> 150 Kč

V sobotu 24. 10. se zdarma představí špičky současného českého tanečního a výtvarného světa se čtyřmi site-specific projekty, které provedou návštěvníky celým NoDem. Těšit se můžete např. na tanečníky Janu Vránu, Doru Sulženko Hoštovou, Martina Talagu a Cécile Da Costa. Každý z nich spojí své síly s jiným výtvarníkem, mezi kterými jsou např. Tomáš Vavříček, Jan Pfeiffer, Pavla Beranová a další.

Info

BE23
Roxy/NoD, Praha

www.facebook.com/ClubRoxyPrague
www.roxy.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články