Akce

Nekompromisní Ulsect poprvé v Praze

Ulsect (nl)
22.10.2017 19:30
Underdogs', Praha

V řadách holandské kapely se potkali současní a bývalí členové Dodecahedron, Textures nebo Exivious, jejich debut vyšel letos na Season of Mist. Rovnocennými parťáky jim budou domácí hvězdy Keep on Rotting.

Holandská metalová avantgarda představuje další skvělý projekt, který míří premiérově do Prahy: Ulsect. Současní a bývalí členové Dodecahedron, Textures nebo Exivious letos vydali debutové eponymní album plné temných riffů, post deathmetalové epičnosti a nevyhnutelné agresivity. A to na labelu Season of Mist, známém to rodišti těch nejtemnějších nálad. Pokud oceňujete sofistikovaný metal od Deathspell Omega nebo Gorguts, budete více než spokojení. A jak dodává zine No Clean Singing: "Na poli, které začíná být přeplněno kopírkama, album Ulsect stojí vysoko nad rameny ostatních."


Keep on Rotting, jedna z kapel na české metalové scéně, která už delší dobu nemusí nikoho o svých kvalitách přesvědčovat. Netrpělivě očekávaný nový materiál je (doufejme) na dosah, mezitím si od litoměřické pětice keep on rottingvedené nezaměnitelným growlem Daniely (The Corona Lantern, Diligence) připomeneme ty nejlepší skladby jejich nabité kariéry.

Info

Ulsect (nl)
Support: Keep on Rotting
22. 10. 2017 19:30
Underdogs', Praha
Vstupné: 170,- a více

www.facebook.com/events/1578039878884234
www.facebook.com/UnderdogsPRG

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články