Zprávy / Pozvánky

Nová vlna, Nový Zéland, Die! Die! Die! přivezou noisepunk na Flédu

Nová vlna, Nový Zéland, Die! Die! Die! přivezou noisepunk na Flédu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 07.11.2014

Až z dalekého novozélandského Dunedinu, jednoho z nejjižněji položených přístavů světa, odkud je blíž na Antarktidu než na západ Austrálie, přijelo opět do Evropy trio, jehož rafinovaná a energická kombinace noiseových stěn, hardcoreově punkových riffů s chytlavými, místy až popovými motivy zaujala posluchače i znalce po celém světě. Zastaví se na Flédě na martinský večer 11. listopadu a spolu s nimi vystoupí již takřka kultovní brněnští My Dead Cat, jejichž souvztažnost s headlinerem není určena jen podobně hravým názvem, ale mnohem více silou sdělení a energií, již umí předat z pódia.


Přestože název kapely Die! Die! Die! zní na první poslech možná poněkud nevstřícně, kapela si svých fanoušků velmi považuje a na současné turné je zve vřelými slovy: "Většinou jsme byli posledních 9 let na cestách, a nyní bychom se rádi usadili ve vašich hlavách, srdcích a duších..." Přestože bychom našli stylotvorné stopy vedoucí ke vzorům, jako jsou Black Flag, Pixies nebo The Wipers, výrazný hlas frontmana Andrewa Wilsona a energická a nekompromisní hra celé kapely předává bez jakýchkoli vymyšleností, triků a naučených fíglů silné a originální poselství. O tom, že v Brně to umí rozbalit na plný plyn, prokázali ostatně již v tropickém vedru minulého léta.

Koncert novozélandských Die! Die! Die! s podporou My Dead Cat v brněnském klubu Fléda začíná v úterý 11. listopadu od 20 hodin.

Info

Die! Die! Die! (nz)
Support: My Dead Cat
11. 11. 2014 20:00
Fléda, Brno
Vstupné: 130,- v předprodeji / 160,- na místě

www.diediedie.bandcamp.com
www.mydeadcat777.bandcamp.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články