Zprávy / Festivalové

OFF Festival 2018 potvrzuje Ariela Pinka

OFF Festival 2018 potvrzuje Ariela Pinka

redakce | Zprávy / Festivalové | 15.03.2018

Na letošní vydání katovického OFF Festivalu, které se uskuteční v termínu od 3. do 5. srpna 2018, se vrátí Ariel Marcus Rosenberg aka Ariel Pink, aby navázal na své úspěšné vystoupení z roku 2011. Ariel Pink umně pracuje s retrospektivou, zvuky, kostýmy a nadčasovými emocemi. Svou poslední řadovku věnoval zpěváku Bobbymu Jamesonovi, jehož umělecká kariéra se zhroutila sledem nešťastných událostí.

Skladatel, houslista Stefan Wesołowski a kytarista i producent Piotr "Hatti Vatti" Kaliński tvoří projekt Nanook of the North. Zbrusu nová akvizice labelu Denovali nahrála soudobý soundtrack ke stejnojmennému, sto let starému dokumentu Roberta J. Flahertyho. Znáte jméno Wednesday Campanella? Výbušná směs j-popu, hip hopu, funku a taneční elektroniky představí svou loňskou desku Superman.


Čtyřčlenná londýnská kytarovka Housewives kombinuje ve své tvorbě postpunk s noisem a industriálem. Nejen proto se o nich mluví jako o nástupcích This Heat či Einstürzende Neubauten. Mezi potvrzenými sety je i DJ a producent Or:la a komponovaný blok naznavý ...And You Will Know Us by the Trail of Dead play Source Tags & Codes.

Info

OFF Festival 2018
3. - 5. 8. 2018
Katovice, Polsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články