Zprávy / Festivalové

OFF Festival přivítá Charlotte Gainsbourg

OFF Festival přivítá Charlotte Gainsbourg

redakce | Zprávy / Festivalové | 23.04.2018

Letošní vydání katovického OFF Festivalu, které se uskuteční v termínu od 3. do 5. srpna 2018, doplňuje svou bohatou sestavu o intimní zpovědi francouzské herečky a zpěvačky, zámořský footwork z Berlína i hudbu plující mezi prostorem a časem.

Její pěvecká kariéra začala ve třinácti letech, když se svým slavným otcem Serge Gainsbourgem zazpívala konroverzní duet Lemon Incest. Jako herečku ji vedli Michel Gontry, Alejandro González Iñárritu a Lars von Trier. Charismatická Charlotte Gainsbourg na letošním OFF Festivalu představí nejen svou loňskou novinku Rest. Nově potvrzeným jménem je i etnomuzikolog, skladatel a básník Adam Strug. Spolupracoval se jmény jako Stanisław Soyka a Wojciech Waglewski. Na své poslední desce Leśny bożek kombinuje tradice s odvážnými experimenty.


Objev americké nezávislé scény, který zastítil label Daptone (pod filiálkou Wick Records), to jsou The Mystery Lights. Starosvětský rock'n'roll okořejěný špetkou folku, blues a psychedelického rocku. Pochází ze států, žije v Berlíně a hraje chicagský footwork. DJ Paypal vystoupí spolu s DJ Tayem, který v březnu debutoval albem Still Trippin’. Posledním potvrzeným jménem je ambientní postmetalový projekt ARRM.

Info

OFF Festival 2018
3. - 5. 8. 2018
Katovice, Polsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články