Akce

Papa Roach přivezou Crooked Teeth

Papa Roach (us)
17.09.2017 19:00
Malá sportovní hala, Praha

Papa Roach si to nikdy neulehčovali a nedošlo k tomu ani tentokrát. Za poslední dvě desetiletí si vybudovali pozici kapely, která určuje směr tvrdé hudby. Byli dvakrát nominováni na Grammy, doprovázeli na turné takové hvězdy, jako je Eminem nebo Marilyn Manson a jsou autory numetalové hymny Last Resort, kterou točí rádia dodnes. I když tahle pecka vyšla před sedmnácti lety. Papa Roach čerstvě vydávají album s názvem Crooked Teeth, které živě přijedou představit 17. 9. do Malé sportovní haly v Praze. Vstupenky za 890 Kč + poplatky budou v předprodejích goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal od 8:00 od pátku 19. května, stejně jako jejich novinka Crooked Teeth. Vstupenky na místě pak budou v prodeji za 1100 Kč. Jako host vystoupí Frank Carter & The Rattlesnakes z Velké Británie.

Deváté studiové album Papa Roach Crooked Teeth je návratem k jejich kořenům. Bylo nahráno v nacpaném studiu v Severním Hollywoodu s producenty Nicholasem "RAS" Furlongem a Colinem Brittainem, kteří vyrůstali na Papa Roach a inspirovali je k pohledu do historie, na to, kvůli čemu si tuhle kapelu zamilovali, především rapovou techniku frontmana Jacobyho Shaddixe.


Jiskra mezi kapelou a producenty přeskočila v podstatě ihned a první skladba, kterou Papa Roach (ve složení kytarista Jerry Horton, basák Tobin Esperance a bubeník Tony Palermo) natočili na novou desku Crooked Teeth byla My Medication, chytlavá řezačka, v které Shaddix plive své verše do sborů. V baladě Periscope se objeví Skylar Grey a v hiphopovém rocku Sunrise Trailer Park si zahostoval Machine Gun Kelly. "Měli jsme takový nápad – vzít klasické prvky Papa Roach, které lidi milují, a přetvořit je do moderního soundu v tvořivém procesu," říká Furlong. "Chtěli jsme všechno prostě převrátit vzhůru nohama a vidět, co z toho bude.. A výsledek byl mnohem lepší, než jsme všichni čekali."

V mnoha ohledech práce na Crooked Teeth připomněla Shaddixovi počátky kapely, dávno předtím, než prodali miliony desek a stali se známými po celém světě. Během natáčení se Shaddix inspiroval kapelami jako Led Zeppelin a Faith No More, muzikanty, kteří odmítli usnout na vavřínech jednoho hitu a neustále se vyvíjeli. Stejně tak, jako Papa Roach.

Info

Papa Roach (us)
Support: Frank Carter & The Rattlesnakes (uk)
17. 9. 2017 19:00
Malá sportovní hala, Praha
Předprodej bude zahájen 19.května od 8:00 na goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal za 890 Kč + poplatky, na místě v den prodeje za 1100 Kč.

www.facebook.com/events/415744038824311
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články