Zprávy / Pozvánky

Paralelní vesmír kapely Rigna Folk

Paralelní vesmír kapely Rigna Folk

redakce | Zprávy / Pozvánky | 17.02.2016

Rigna Folk je kapela, která vypraví příběhy z paralelního vesmíru, z neznámé planety, na které existuje jediné město - Astropolis. Trochu upršené, hodně snové. Město, které se neustále mění a rozšiřuje. Příběhy z Astropolisu někdy znějí zvukomalebně jako Sigur Rós, metaforicky jako Pink Floyd, avšak nechybí v nich experimentování v duchu Radiohead.

Čtveřice z Ulmu klade velký důraz i na vizuální stránku svých vystoupení. Nechybí při nich velkoformátové projekce s využitím prvků filmu noir.


Rigna Folk milují extrémy. To platí i pro místa, která se pro své hraní vybírají; hráli například ve vězení ve Stuttgartu, nebo v jeskynním labyrintu v pohoří Švábské Alby. Německé turné kapely také potvrdilo, že nezáleží na tom, kdy a kde hrají, protože svůj snový svět dokáží vytvořit stejně dobře večer na velkém pódiu, jako odpoledne uprostřed pěší zóny.

V loňském roce vyšlo album Nova Void,a to v rámci svého středoevropského turné Rigna Folk představí 26. února v M Klubu ve Valašském Meziříčí a o den později pak v libereckém klubu Bedna.

Info

Rigna Folk (DE)
26. 2. 2016, M Klub, Valašské Meziříčí
27. 2. 2016, Klub Bedna, Liberec

Rigna Folk

www.facebook.com/events/1541861192793902/

www.facebook.com/events/999155613497681/

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.