Zprávy / Pozvánky

Piper Records Night nadšeně

Piper Records Night nadšeně

redakce | Zprávy / Pozvánky | 08.11.2017

I když město tatrovek přišlo o svůj významný kulturní stánek v podobě Mandaly, přísun kvalitní muziky to nezastavilo. Neúnavní nadšenci místní alternativní scény okolo labelu Piper Records nabídnou hned čtyři zvučná jména. Máte rádi indie rock či black metal s prvky noisu? Anebo snad minimalistické slowcoreové písničkářsví? Zajímá vás jak zní nejlepší emocoreová kapela v dějinách českého hardcore? V tom případě pro vás máme samé dobré zprávy...

A na co že se můžete těšit? Na severočeské Ravelin 7, kteří patří v současnosti k českým kytarovým formacím s neintenzivnějšími koncerty, jejichž koncerty jsou na severní Moravě při nejmenším svátkem (od roku 2012 poblíž nikde nehráli). Dále na držitele ceny Anděl 2015 za nejlepší alternativní album roku - táborské Kalle, kteří přijedou s čerstvě vydanou deskou Saffron Hills, ze které díky okouzlujícímu a maximálně emočnímu efektu mrazí v zádech. Přijedou také naši oblíbenci Acute Dose hýřící kytarovými riffy floutkovského střihu na všechny strany. Britský zakouřený styl, psychedelie, uvolněnost, cigárko za volantem a loket pěkně ven. Lokální barvy budou v domácím drese jako jediný zástupce místní tatrovácké scény ctít psychedelic-metaloví Drutty, kteří si získali pozornost především druhou deskou Nečetla? To by sis ale měla přečíst - nejtěžší kapela celého večera navíc hlásí změnu na postu bubeníka, ale i nové songy. Těšte se.


Pořádá Piper Records, se zdatným přicmrndáváním Dialog Crew, Kachnička Entertainment, Mandala Crew, Diycore a dalších darmojedů, kteří ještě stále věří na muziku a groupen love.

Info

Piper Records Night #4
10. 11. 2017 19:00
Katolický dům, Kopřivnice
www.facebook.com/events/277377236098222

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články