Zprávy / Nové desky

Písničkář Teve jako Ztracený boy

Písničkář Teve jako Ztracený boy

redakce | Zprávy / Nové desky | 30.10.2018

Ztracený boy je logickým vyústěním několikaleté tvorby brněnského písničkáře, který si říká Teve. Celým albem se táhne téma ztracenosti a hledání se v sobě i v lidech v blízkém okolí. Není co dodat, vše co se dá říct slovy je v textech. To další v hudbě.

Autorem veškeré hudby a textů je Antonín Koutný, který také všechny písně průběžně nahrával a míchal ve svém domácím studiu v Brně. Kromě jeho kytary, zpěvu a elektroniky lze na desce slyšet ještě hlas, flétny a zvonkohru Veroniky Vlkové. Jediným hostem je pak další brněnská hudebnice a violoncellistka Kateřina Koutná, známá z projektu Makak. Ta se zhostila vokálu ve skladbě Island. O výsledný master zvuku se postaral renomovaný mistr Ondřej Ježek ve studiu Jámor. Grafickou podobu dodal Ondřej Homola.


Deska vychází na fialovo-modrém vinylu ve dvou verzích. Kromě standardního vydání s jednolistovým insertem, který obsahuje všechny texty, je v prodeji také limitovaná edice 50 kusů s osmistránkovým bookletem, kde kromě textů najdeme také akvarely od Veroniky Vlkové. Album Ztracený boy vyšlo 8. 10. 2018 u vydavatelství Červený kůň jak na LP, tak i jako digitální release.

Info

Teve
web vydavatele

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články