Akce

Please the Trees s Metronome Blues sází na Brno

Please the Trees + Metronome Blues
18.01.2018 19:00
Mersey Klub, Brno

Ve čtvrtek 18. ledna budou hrát na brněnské Mersey Please the Trees a Metronome Blues. Afterparty bude jako řemen, Rhys Braddock zahraje svůj DJ set na gramofony.

Zatím poslední řadové album Carp natočila kapela Please the Trees během třetího amerického turné s producentem Chrisem Koltayem, který spolupracoval např. s The War on Drugs, Deerhunter, nebo Liars. Album vyšlo u vydavatelství Starcastic Records.


Metronome Blues se poprvé zjevil na začátku roku 2015 coby sólo projekt Novozélanďana Rhyse Braddocka, jedné poloviny noisového dua Gerda Blank. Brzy se připojili Honza Čapek a Lukáš Baumann a společně vyrazili na turné po Česku a Německu, zahráli na několika festivalech (Beseda u Bigbítu, Boskovice, Full Moon Stage na Colours of Ostrava atd.). Stejnojmenné album, které vyšlo jako debut Rhysova sólo projektu digitálně v červnu 2015, bylo nahráno v letech 2000-2008 v různých městech a v různých studiích v Melbourne, Tokiu, Londýně a v New Plymouth na Novém Zélandu. Druhé album Sides nahráli Metronome Blues už jako kapela a vydali v roce 2016 skrze Full Moon. Z tohoto alba pocházejí i dva singly, ke kterým vznikla i videa, Lonely Sun a War Crimes. Nové album Vicious Circles chystají Metronome Blues vydat 18. ledna pod hlavičkou indie labelu Happy Mutant.


Info

Please the Trees + Metronome Blues
18. 1. 2018 19:00
Mersey Klub, Brno
www.facebook.com/events/845935622253523

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články