PLAYER FM

Akce

Akce

Pod hvězdami s Amy Macdonald

Amy Macdonald (uk)

Amy Macdonald vydává zbrusu nové album Under Stars, které vychází 17. února 2017 na Virgin/EMI. Je to její první studiové album od roku 2012. Amy také ohlásila turné, při kterém 21. 3. navštíví také pražský Lucerna Music Bar. Support obstará písničkář Newton Faulkner. Vstupenky za 790,- Kč + poplatky budou v předprodejích musicbar.cz, goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal od 2.12., na místě v den koncertu za 950,- Kč.

Amy o novém albu říká: "Práce na albu mi trvala dva a půl roku, což je nejdelší doba, kterou jsem kdy nějakému albu věnovala. Ještě před časem jsem si přála, aby ta deska byla co nejrychleji hotová, ale teď jsem ráda, že jsme s ní nespěchali; zdá se, že se jí dostalo lásky, péče a pozornosti, které si zasluhuje." Akustická verze jedné ze skladeb nového alba Down by the Water, která byla naživo nahrána ve studiu RAK, je k zhlédnutí na YouTube.


Produkci alba měl na starosti Cam Blackwood (George Ezra, Florence and the Machine) a další session producentské duo My Riot (London Grammar, Birdy). Pouze devětadvacetiletá Amy vydala dosud tři alba (debutové album z roku 2007 This Is The Life, A Curious Thing z roku 2010 a Life in a Beautiful Light z roku 2012) a celosvětově prodala přes 5 milionů desek, včetně 1,5 milionu ve Velké Británii. Narozdíl od předešlých alb s písničkami, které složila sama, se na své albové novince spojila s hudebníky, které zná již deset let, od podepsání své první nahrávací smlouvy v devatenácti letech. Konkrétně s hráčem na basovou kytaru Jimmy Simsem a kamarádem a hráčem na akustickou kytaru Benem Parkerem.

Amy říká: "Jsem na ty písničky moc hrdá a album mi dělá velkou radost. Je na ní hodně neuvěřitelných momentů a já jsem přesvědčená, že je na ní to nejlepší, čeho jsem dosud dosáhla. Jsem nadšená, že to teď mohu sdílet se svými fanoušky a věřím, že se jim nové album bude líbit."

Info

Amy Macdonald (uk)
Support: Newton Faulkner (uk)
21. 3. 2017 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupné: 790,- v předprodeji / 950,- na místě

www.facebook.com/events/350755168619948
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

xp recenze

Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art 80% Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art
Actress - AZD 80% Actress - AZD
Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo 100% Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo
Neil Young - The Promise 80% Neil Young - The Promise
Noel Gallagher's High Flying Birds - Who Built the Moon? 80% Noel Gallagher's High Flying Birds - Who Built the Moon?
Zvíře Jménem Podzim - Zvíře jménem Podzim 100% Zvíře Jménem Podzim - Zvíře jménem Podzim
Taylor Swift - reputation 80% Taylor Swift - reputation
Elton John - Diamonds (deluxe version) 100% Elton John - Diamonds (deluxe version)

Akce

We All 18

Klubovna 2. patro, Praha
franz ferdinand (do 9/3)
thelma (do 14/1)
Animal Music (do
thelma (do 14/1)