PLAYER FM

Akce

Akce

Pod hvězdami s Amy Macdonald

Amy Macdonald (uk)

Amy Macdonald vydává zbrusu nové album Under Stars, které vychází 17. února 2017 na Virgin/EMI. Je to její první studiové album od roku 2012. Amy také ohlásila turné, při kterém 21. 3. navštíví také pražský Lucerna Music Bar. Support obstará písničkář Newton Faulkner. Vstupenky za 790,- Kč + poplatky budou v předprodejích musicbar.cz, goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal od 2.12., na místě v den koncertu za 950,- Kč.

Amy o novém albu říká: "Práce na albu mi trvala dva a půl roku, což je nejdelší doba, kterou jsem kdy nějakému albu věnovala. Ještě před časem jsem si přála, aby ta deska byla co nejrychleji hotová, ale teď jsem ráda, že jsme s ní nespěchali; zdá se, že se jí dostalo lásky, péče a pozornosti, které si zasluhuje." Akustická verze jedné ze skladeb nového alba Down by the Water, která byla naživo nahrána ve studiu RAK, je k zhlédnutí na YouTube.


Produkci alba měl na starosti Cam Blackwood (George Ezra, Florence and the Machine) a další session producentské duo My Riot (London Grammar, Birdy). Pouze devětadvacetiletá Amy vydala dosud tři alba (debutové album z roku 2007 This Is The Life, A Curious Thing z roku 2010 a Life in a Beautiful Light z roku 2012) a celosvětově prodala přes 5 milionů desek, včetně 1,5 milionu ve Velké Británii. Narozdíl od předešlých alb s písničkami, které složila sama, se na své albové novince spojila s hudebníky, které zná již deset let, od podepsání své první nahrávací smlouvy v devatenácti letech. Konkrétně s hráčem na basovou kytaru Jimmy Simsem a kamarádem a hráčem na akustickou kytaru Benem Parkerem.

Amy říká: "Jsem na ty písničky moc hrdá a album mi dělá velkou radost. Je na ní hodně neuvěřitelných momentů a já jsem přesvědčená, že je na ní to nejlepší, čeho jsem dosud dosáhla. Jsem nadšená, že to teď mohu sdílet se svými fanoušky a věřím, že se jim nové album bude líbit."

Info

Amy Macdonald (uk)
Support: Newton Faulkner (uk)
21. 3. 2017 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupné: 790,- v předprodeji / 950,- na místě

www.facebook.com/events/350755168619948
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

xp recenze

Lazer Viking - Flesh Cadillac 70% Lazer Viking - Flesh Cadillac
Jamie T - Trick 40% Jamie T - Trick
Helms Alee - Stillicide 70% Helms Alee - Stillicide
Lisa Hannigan - At Swim 80% Lisa Hannigan - At Swim
Glass Animals - How To Be A Human Being 90% Glass Animals - How To Be A Human Being
Dead Cross - Dead Cross 90% Dead Cross - Dead Cross
Děti mezi reprákama - Haiku 70% Děti mezi reprákama - Haiku
Clipping. - Splendor & Misery 80% Clipping. - Splendor & Misery

Akce

ostravské dny (do 2/9)
fotoexpo (do 21/10)
rock for churchill (do 26/8)
wolf lost (bez záruky)
Ponrepo - Týden kritiky (do 21/9)
fleet foxes (do 8/11)