PLAYER FM

Novinky / Pozvánky

Pozvánky

Podzimní Futurum Club Nights

Podzimní Futurum Club Nights

|

Historie tanečních párty ve Smíchovském Futurum Music Baru pod hlavičkou Futurum Club Nights, se začala psát 2. 4. 2016. Nezapomenutelným večírkem s německým live projektem Session Victim a legendárním a lidsky krásným Robagem Wruhme byl jeden z těch, na které se nezapomíná. Klub prochází poslední 2 roky rozsáhlou rekonstrukcí. Akusticky složitý prostor Futura se povedlo zkrotit a nový soundsystém KV2 audio teď fakt dává.

Podzimní sezóna Futurum Club Nights představí pět osobností taneční scény spolu s kvalitním domácím supportem. Na první párty 4.11. ve spolupráci s Pražskou crew XYZ project pozvali zástupce Španělského labelu Hivern Discs. Svoji českou premiéru si ve Futuru dají label manager Daniel Baughman se svým nejen label mate Miguelem Barrosem, známým pod svým monikerem Pional. Lineup doplní matador české scény DJ Vik a XYZ project djs.


Další týden, 11. 11. si ve Futuru dají premiéru jak produkční skupina CODE, která toho po pražských klubech má za sebou už víc než dost, tak jejich host holandský Keith Carnal, vydávající na značkách Affin, Arts or Afterlife Rec. 18. 11. z nějakého důvodu se v záplavě techno parties v čechách ještě nepředstavil singapurský XHIN, takže ve Futuru jsou na booking tohoto umělce patřičně hrdí. Párty pořádají ve spolupráci s osvědčenou HEDONE crew, která k nám přivezla mimo jiné RROSE, Matrixxmana.

Následně 9. 12. očekávejte tři live projekty od experimentálněji laděného live techno projektu DASH spolu s CITTY a jejich VJ Aeldrynem jako opening act večera až po nový společný projekt Elektrabela s Dialektem. Headlinerem večera je anglický producent a dj, kterého opravdu není potřeba moc představovat. Inigo Kennedy je jeden z mála stálic na techno scéně, který dokáže xx let po sobě vydávat a hrát hudbu, která je respektovaná napříč celou techno scénou bez toho, aby propadal pomíjivým trendům a přesto jeho zvuk zněl aktuálně. Kdo se skrývá pod tajemným BLyTH nikem? Na tohoto pána by ste jen těžko narazili, nebýt výroční párty FULLMOON magazínu, kde vás Ian White (Gallon Drunk, Big Sexy Noise) svým setem na bicí v doprovodu samplerů rozbil. Čekej nádherně rozkopanou rytmiku, ne náhodou podobnou té, která je právě pro Iniga tak typická.

Info

Futurum Club Nights

www.facebook.com/futurumclubnights
www.facebook.com/futurum

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Pozvánky

PurrPurra a besídka Genot Centre

PurrPurra a besídka Genot Centre

redakce |
Rok se s rokem sešel a hudební kolektiv Genot Centre by se s vámi opět rád podělil o sladkou adventní tečku v žižkovském prostoru Punctum.
Vánoční Všudybud naděluje

Vánoční Všudybud naděluje

redakce |
Vánoční Všudybud bude. Těšíme se na výrazné osobnosti a kapely současné hudební scény, na svěží vítr, který tito interpreti na pódia přináší.
Mejdan We All slaví plnoletost

Mejdan We All slaví plnoletost

redakce |
Poslední letošní vydání pravidelné klubové noci We All se ponese na vlnách disco funky fresh music. V roli hostů se představí DJs FalaFellas.

xp recenze

Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art 80% Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art
Actress - AZD 80% Actress - AZD
Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo 100% Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo
Neil Young - The Promise 80% Neil Young - The Promise
Noel Gallagher's High Flying Birds - Who Built the Moon? 80% Noel Gallagher's High Flying Birds - Who Built the Moon?
Zvíře Jménem Podzim - Zvíře jménem Podzim 100% Zvíře Jménem Podzim - Zvíře jménem Podzim
Taylor Swift - reputation 80% Taylor Swift - reputation
Elton John - Diamonds (deluxe version) 100% Elton John - Diamonds (deluxe version)

Akce

We All 18

Klubovna 2. patro, Praha
partitury pro mahlera_jihlava (do 17/2)
thelma (do 14/1)
Animal Music (do
avishai cohen (do 21/12)
thelma (do 14/1)