Zprávy / Pozvánky

Potrvá pozná ponurý post

Potrvá pozná ponurý post

redakce | Zprávy / Pozvánky | 04.04.2016

V úterý 3. května vystoupí v rámci evropského turné dvě ruské kapely Ypres a Dopemachine s českým předskokanem Le Bain de Maid v útulném a domáckém prostoru pražské kavárny Potrvá.

První jmenovaná kapela Ypres a její aktuální třískladbová deska Genus Vitiosum, která je volně ke stažení na jejich bandcamp profilu, nabízí porci post metalu, delší kompozice, kde se střídají hutné riffy s pomalu gradujícími pasážemi umocněné občasným hlubokým vokálem.


Dopemachine se prezentují na svém bandcamp profilu dvěma dvacetiminutovými skladbami, které nabízejí mix stylů jako post metal, drone a sludge. To celé obohacené o samply a přísný vokál nabízí volně ke stažení.


Jako zástupce tuzemské scény přijedou z Chebu a Chodova stálice Le Bain de Maid se svým screamo/post-rock/hardcorem. Mají za sebou hafo koncertů, takže naživo jsou strašně poctivý. Kromě starších skladeb, které se objevily na desce Mlčím, zapomínám a zatím aktuální split CD s kapelou Hadem pro mého munga, přivezou i nové songy, které se připravují na novou desku.


Zatěžkávací zkouška pro Potrvá to bude optimální, s kytičkama příliš nepočítejte. Začátek již po sedmé hodině večerní, vstupné dobrovolné, každý ať dá jak uzná za vhodné. Mějte prosím ohled na kapely, okolo sta korun bude fajn.

Info

Ypres (ru) + Dopemachine (ru) + Le Bain de Maid
3. 5. 2016 19:00
Kavárna Potrvá, Praha
Vstupné dobrovolné

www.facebook.com/events/533265340182685
www.bandzone.cz/lebaindemaid
www.dopemachine.bandcamp.com
www.ypresband.bandcamp.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články