Zprávy / Pozvánky

Pražská muzejní noc – Blanck Mass!

Pražská muzejní noc – Blanck Mass!

redakce | Zprávy / Pozvánky | 19.05.2018

Sobota 9. června 2018 od 19:00 do 1:00 hodin, vstup a doprava zdarma. Do muzea v noci? Letos již popatnácté. Již tradičně patří druhá červnová sobota v Praze muzeím a galeriím. Letošní Pražská muzejní noc nabídne 50 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí v 77 objektech, zajímavý program a jedinečnou atmosféru. Dopravu mezi jednotlivými objekty opět zajišťuje Dopravní podnik hlavního města Prahy prostřednictvím 10 speciálních muzejních autobusových linek. Vstup do všech objektů je zdarma, s výjimkou NKP Vyšehrad, kde se platí symbolické vstupné 1 Kč.

Informační stany budou pro návštěvníky akce připraveny na tradičních místech. V pátek 8. června od 12. do 19. hodiny před Historickou budovou Národního muzea. V den konání akce, v sobotu 9. června, od 10 do 24 hodin na témže místě a na nám. Jana Palacha. Pracovníci informačních stanů ochotně poradí s výběrem muzeí, doprovodného programu a dopravou k objektům. K dispozici budou také mapy dopravy s přehledem zapojených muzeí.

V rámci Muzejní noci můžete zajít i do MeetFactory a důvod je nasnadě: Blanck Mass! Elektronický sólový projekt Benjamina John Powera, jednoho ze zakládajících členů Fuck Buttons, tam vystoupí někdy mezi devátou a jednou, před ním ještě polské duo Naked aneb Agnes Gryczkowska a Alexander Johnston hrají noisovou, industriální a experimentální elektronickou hudbu.


Info

Pražská muzejní noc uvádí:
Blanck Mass (uk) + Naked (pl)
9. 6. 2018 21:00 MeetFactory, Praha
web pořádající

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články