Zprávy

Program klubu Roxy na září: Junior Boys, High Contrast i Soulfly

Program klubu Roxy na září: Junior Boys, High Contrast i Soulfly

redakce | Zprávy | 29.08.2012

Rezidentní pondělky, studentské kvapíky, Monika Kruse nebo Junior Boys, ale i brazilská zvěřina Soulfly nebo i houseové elementy s Darrenem Emersonem a sekané beaty s London Elektricity, High Contrast, Logistics a MC Dynamite. Roxy barevná.

http://new.roxy.cz/interstitial.aspx
http://facebook.com/pages/Roxy-Prague/273119039374

1.9., sat/so, od 22:00
Refreshment
djs: Michael C, Jean Luc, Honza Mayer
VJ: Xenon

3.9., mon/po, od 20:00
Free Mondays in BPM.DJ
live: River Jordan & Stay Subway
DJs: Pavel Bidlo, Loutka, Vasquez,
Pavel Faktor, Ezwell, Beda, Kiko, Ennie

5.9.,wed/st, od 22:00
Lounge Party – urban music
DJs: Jorgos & Tuco

6.9.,thu/čt, od 21:00
Bassnectar (USA)
Vava Voom Tour
support DJs: Stifler Selecta & Dirty Little Toaster (dubsteblog),
Smack (A51), Tuco (meanbucket)
VJ: Zephid

7.9., fri/pá, od 22:00
Shadowbox Roxy
special guest: Alix Perez (Shogun Audio/UK)
djs: 2K (resident),Panorama, Rudeboy & M4Y4, Dream Workers
chill out: 2K, Panorama, Rudeboy & M4Y4, Dream Workers

8.9., sat/so, od 22:00
House Elements
special guest: Darren Emerson (ex-Underworld/Detone/UK)
DJs: Biodan (Roxy/Solstice/Biobull), Slater (Tribal Vison),
TAZZ (ProgressiveSession.net)
chill out: Ondrej K & Zissou
VJ: Kashmir (dedonix) & Alisa (tuesday night)

10.9., mon/po, od 20:00
Free Mondays
live: LOW-FI (It)
support: Birds & Wolves
DJs: Maddog (Pl), CJ Fox, Adam Cloud, Guidam,
Josh Mosaiq
VJ: Zephid

11.9., tue/út, od 19:00
live: Junior Boys (Canada)
support: Lealoo (CZ)

12.9., wed/st, start 19:00
live : We Ooutspoken (Canada)
european tour 2012
& support: Bonebroke (Prague)

13.9., thu/čt, od 22:00
Lounge Party
djs: 2k & Error

14.9., fri/pá, start 22:00
Flow
special guest: Monika Kruse (Terminal M/Ger) - Traces Album Tour
resident djs: Roman Rai (moving pictures/roxy) & Fatty M (roxy)
support dj: Clara Bailar (Praha)
chill out: Psyla & Zjook
VJ: Tha.SuN

15.9., sat/so, start 21:00
Resonance by Absinthe Films Premiere Night
premiéra snowboardového filmu od světoznámé produkce
tombola o snowboard, boty, sluchátka...
DJ"s : Akvamen & Nimand
Skullcandy Supreme Sound Test Centrum, The Pastels dance show
By Free magazine, Freeride.cz, Nike Snowboarding, Jägermeister, Swis-Shop.cz, Skullcandy & GNU
VJ: Martin

17.9., mon/po, od 20:00
Free Mondays in Nightphunk
live: Kung-Fu Girlz
support: Just For Being
DJs: Lucas Hulan & Lumiere (Nightphunk, Roxy Prague)
special guest: CJ Braun (Nightphunk)
VJ: Tha.SuN

18.9., tue/út, od 18:30
Soulfly – Maximum Cavalera Tour
support: Incite & Lody Kong

19.9., wed/st, od 22:00
Lounge party in house with live sax
DJs: Yannick/Filip Markes (live sax) project & Petr K

20.9., thu/čt, start od 22:00
Lounge Party in progressive/house
DJs: Fatty M (roxy praha) & Ark (be at:)

21.9., fri/pá, od 21:00
Hospitality@Roxy
DJs: Netsky, Nu:tone, The Prototypes, MC Wrec
support: Rido & Beast 67
chill out: Tomics & Roman Rosi (Bluesound)
VJ: Quark / astraL d:VISION

22.9., sat/so, od 21:00
Hospitality@Roxy
DJs: London Elektricity, High Contrast, Logistics, MC Dynamite
support: 2K & Sweg
chill out: Ghonzales & ahZ (Volnej průběh / NZP)
VJ: Quark / astraL d:VISION

24.9., mon/po, od 19:00
live: DePhazz (DE)
live tour 2012
barometr presents
předprodej v Roxy : 450 czk + ticketpro a ticketportal
od 22:00 Free Mondays Afterparty
DJs: Roman Rai (moving pictures/roxy praha), Pat Heart, Random (Praha)
VJ: TXS

25.9., tue/út, od 17:00
Studentská Akademie
DJský workshop pro středoškoláky pod vedením DJe Ghonzalese.
Seznámení se základy Djingu, technikami mixů, rady ohledně vybavení začínajícího dje, teorie a fungování taneční scény, orientace v tanečních stylech.

26.9., wed/st, od 19:00
live: Atari Terror & Bundy Tad

27.9., thu/čt, od 19:30
Enemy - křest CD Grand Prix
Guests: Vladimir 518, James Cole, Smack, La4, Ektor, Pio Squad, Andreas
Strapo - křest CD 23
DJs: Scarface, Noir, DoubleJ, Spinhandz, Kolack

28.9., fri/pá, od 22:00
Sympathy For House
DJs: Dan Cooley (radio 1/roxy praha), Cubik (vivacity),
E-Lite (djelite.cz)
chill out: Matty B & JX
VJ: Xenon

29.9., sat/so, od 22:00
Climax
Resident DJ: Chris Sadler
DJs: Raju, Airto
chill out: Mr. Roquentin
VJ: Martin

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mooncloud #16: Manon meurt

redakce 18.03.2019

O šestnáctý mixtape Mooncloud se postarali rakovničtí Manon meurt. Pocitovky, od The Twilight Sad po Nicka Cavea...

Högni z Gus Gus vystoupí poprvé v Praze

redakce 18.03.2019

Má za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru se skupinou Hjaltalín, několik let hrál s kultovními Gus Gus.

Never Sol vyráží na turné

redakce 18.03.2019

Synthpopová písničkářka Never Sol vyráží na turné k albu. Doplní ji také Acute Dose a projekt Anety Martínkové Margo.

Moimir Papalescu šéfem United Islands

redakce 18.03.2019

United Islands of Prague se letos odehraje pod taktovkou nového ředitele, jímž je hudebník a producent Moimir Papalescu.

Živá inkarnace legendárních Goblin se představí v Praze

redakce 18.03.2019

Klávesový maestro Claudio Simonetti se svojí skvadrou na svůj pražský debut přiveze to nejlepší ze své tvorby.

Julia Holter přiveze svůj komorní pop

redakce 17.03.2019

Julia Holter je typická svým čistým komorním popem a za svoji kariéru stačila již spolupracovat s Laurel Halo i Nite Jewel.

Koncert Dead Can Dance otevře perkusista David Kuckhermann

redakce 17.03.2019

Pokud nekoncertuje, vede mistrovské dílny po celém světě a také vytvořil úspěšné online kurzy hry na perkuse a handpany.

The Telescopes a Bára Zmeková v Múzách

redakce 17.03.2019

Dva večery, dva silné zážitky. Bára Zmeková pokřtí v Kabinetu svou novou desku Lunaves, The Telescopes doplní At Bona Fide.

Hugo Race and The Fatalists v Brně

redakce 17.03.2019

Fatalists Hugo Race jsou jako srážka filmů Davida Lynche s romány Cormaca McCarthyho.

Tashi Wada v Kabinetu

redakce 16.03.2019

V LA zakotvený skladatel a performer Tashi Wada přijíždí do Brna představit společně s all-star kapelou.