Zprávy / Pozvánky

Propít se zombie apokalypsou? Vyhrajte lístky a zkuste to se Shaunem!

Propít se zombie apokalypsou? Vyhrajte lístky a zkuste to se Shaunem!

redakce | Zprávy / Pozvánky | 08.10.2018

Každej den stejná rutina. Vyhrabat se z postele, opláchnout ksicht, natáhnout hadry smrdící včerejší hospodou a šourat se jako zombie do práce... Poznali byste vůbec, že propukla apokalypsa a mrtví táhnou ulicemi? Není to jen obyčejný pondělí?

Tak do takový otázky se trefuje kultovní komedie Shaun of the Dead z roku z roku 2004. Kdo jí neviděl, těžko se může prohlásit za fanouška zombie kinematografie. A kdo jí viděl, rozhodně doteď neměl šanci vychutnat si jí na plnej plyn kradenýho auta nevlastního otce, kterým porážíte jednu mrtvolu za druhou.

20. října nečekejte obyčejný kino. Zážitková projekce od teamu Suicide Popcorn se chystá na půl dne, těšit se můžete na soutěže inspirovaný nejlepšíma filmovejma scénkama, zombie speed larp, dárky a překvápka pro návštěvníky, focení se zombíkama, speciální mrtvolný pochutiny a grilování, tradiční atmosféru jako od Winchestera a samozřejmě náležitě opivěnou afterparty.

O co v sobotu 20.10. půjde?
Chystáme pro vás celoodpolední klání inspirované oblíbenými scénami z filmu. Ať už jde o mrtvolné šourání se nástrahami civilního života nebo boj o přežití v náhle propuklé zombie apokalypse. Soutěžící obdaříme tématickými zombie dary a večer následuje náležitě opivěná projekce, gril a afterparty.

Co ten čas události, 14:00, není to blbost?
Ne. Suicide Popcorn opět svolává fanoušky, kteří si z atmosféry filmu chtějí urvat o dost víc, než jen chvilkové večerní dřepění před obrazovkou. I když na dřepění a pivka samozřejmě dojde!

Je třeba fyzická zdatnost?
Vůbec ne. Na rozdíl od poslední hardcore projekce Olověné vesty je říjnové odpoledne se Shaunem chystané spíš na model jeho sympaticky kulatého parťáka a gaučového zevláka Eda. Už jste někdy vraždili zombíka v sedě? Klidně si to k nám přijďte zkusit...

Co dresscode? Mám rovnou přijít jako zombík?
Stylový oděv bude velmi vítán, ale na zezombení si počkejte do apokalypsy. Nejprve bude třeba v korporátní bílé košili (nebo tričku s límečkem) po vzoru Shauna přežít nudu každodenního života...

Chcete vstupenky zdarma?
Pošlete do středy 17.10. odpověď na následující soutěžní otázku do inboxu a dvě místa na zážitkové odpoledne, film i následující párty jsou vaše! Otázka: Jaká historka stála za vznikem legendární cornetto trilogie režiséra Edgara Wrighta? Aneb proč to bylo zrovna cornetto?

Info

Suicide Popcorn presents: Shaun of the Dead
20. 10. 2018 14:00
Hoffmanův Dvůr, Vinořské nám. 34, 190 17 Praha-Vinoř
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články