Zprávy / Festivalové

Psych Tent stage na Fluff Festu

Psych Tent stage na Fluff Festu

redakce | Zprávy / Festivalové | 16.07.2018

Letošní vydání Fluff Festu proběhne v termínu 26. - 29. července na letišti v Rokycanech. Můžete se jako každý rok těšit na kapely, kamarády ze všech koutů světa, veganské jídlo (hlavně na zmrzlinu), hrátky, plavání, tetování, diskotéky (spoustu diskoték), dokumenty a stánky plné aktivistů.

Dočkáte se také letošní edice Psych Tent stage, tentokrát pod kuratelou Bricklayera Szultána (Norms, Berosszulás), Hluch Crew a Stoned to Death. Ve čtvrtek se představí Angel Epilepsia, satanský lomoz Sekeromlat, sludge stoner Nikander, Phaerentz a temné syntezátory Orient. Pátek bude patřit dvěma maďarským hardcore punkům Berosszulás a Önkiirtás, Iron Steel nebo techno projektu Saffiyúck.


Sobotu rozvíží letošní debutanti Povodí Ohře, italské noise Brutal Birthday, experimentální psychedelický rock Primordial Undermind, japonští Speed!! Noise!! Hell!, domácí poshradcore Rutka Laskier, Bahnhoffreundschaft či štiplavý punk Vole. Nedělní program uzavřou chorvatští Left to Starve, domácí Vlněna, Nusle Sound System nebo třeba Vneumicky.

Info

Fluff Fest 2018
26. - 29. 7. 2018
letiště, Rokycany
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články