Zprávy / Pozvánky

PurrPurra a besídka Genot Centre

PurrPurra a besídka Genot Centre

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.12.2017

Rok se s rokem sešel a hudební kolektiv Genot Centre by se s vámi opět rád podělil o sladkou adventní tečku v žižkovském prostoru Punctum - tentokrát v podobě vystoupení jihoafrického klubového maximalisty HDMIRROR, který je mezi prvními potvrzenými jmény berlínského festivalu CTM 2018. Program pestrobarevného sobotního večera v ulici Krásova návštěvníkům 16. 12. zpříjemní také nesmyslné množství zástupců domácí scény a všeobjímající hřejivá atmosféra.

Zvuk v Berlíně usazeného producenta HDMIRROR je nekontrolovanou maximalistickou fúzi klubových technik k dosažení absolutní euforie. HDMIRROR v letošním roce vydal dvě skvělá EP (mimo jiné na trendsetterské značce JEROME) a přímo na místě bude k dostání jeho nové album ANTHEMS, které na konci prosince vychází u Genot Centre.


Jako speciální host PurrPurry se Punctu představí Tristan Bath - jeden z nejvýraznějších hudebních publicistů současnosti známý z publikací jako Wire, the Quietus či podcastu Spool's Out. Tristanova eklektická produkce pod jménem Missing Organs vyšla u labelů jako Umor Rex či Never Anything a do Prahy míří jako hlavní host třetí edice hudební networking platformy Konektor, která proběhne o den později v prostoru Petrohradská kolektiv.

Žánrově nejbarevnější oslavu závěru roku okoření i zástupci domácí scény. Těšit se můžete se na zvukového sochaře Martina Janíčka (Meteorismo) v improvizaci s organickým chemikem Wimem Dehaenem, jeden z největších objevů letošního roku Enchanted Lands v premiérové kolaboraci s dekompozitorem moravských lidových tradic Trauma (Wrong), klubovou kurátorku Idu Elastic se setem na pomezí parketu a pokojíčku i autory nejlepšího hudebního blogu na východ od Aše Gin&Platonic se závěrečnou selekcí z nejtemnějších zákoutí Soundcloudu. O vizuální složku večera se postarají Nico Lin (Punctum), Linda Retterová, Reality Congress (BCAA System) a samotný HDMIRROR.

Info

Vánoční besídka Genot Centre
PurrPurra2.017
16. 12. 2017 18:45
Punctum Krásova, Praha

www.facebook.com/events/1433835373351846
www.facebook.com/punctumkrasovka
www.facebook.com/genotcentre

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články