Zprávy / Pozvánky

Putovní večírek Vans Classic, rockenroll pro Prahu

Putovní večírek Vans Classic, rockenroll pro Prahu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 26.09.2014

Party, která se v různých městech po celém světě koná už přes deset let, se v říjnu poprvé uskuteční i v Praze. V rámci Vans Classic & Prague vystoupí v Lucerna Music baru švýcarští The Peacocks, domácí Prague Conspiracy a Criminal Colection. Kromě muziky čeká na všechny, kdo přijdou, dárek a možnost prohlédnout si unikátní umělecké návrhy designů legendárních bot značky Vans.


Proslulé Vans Wraped Tour nejsou jedinou lety prověřenou a celosvětově uznávanou akcí. Podobně je to i s "Vans Classic & ...", který protentokrát zastaví i v Praze. Právě pro tuto událost spojily síly tři kapely. The Peacocks přivážejí ze Švýcarska punk první jakosti, stylovou kombinaci strhujících melodií a sexy rock'n'rollu. Prague Conspiracy se vypracovali v rockovou kapelu s nezaměnitelným rukopisem, která si dává záležet na show i zvuku. Doplní je Criminal Colection, jejichž melodický pop punk odstartuje večer.


Každý, kdo dorazí, dostane na uvítanou sladkou vafli ve tvaru slavné podrážky bot Vans. První dvě stě příchozích dostane navíc speciální dárek. Nejen pro milovníky legendárních skateových bot pak bude k vidění jedinečná výstava. Umělci napříč scénou podle své fantazie barevně vylepší boty Vans Slip-on. Tyto umělecké výtvory budou mít na Vans Classic & Prague premiéru, následně budou vystaveny v kamenné prodejně Freshlabels, kde bude probíhat jejich dražba. Částka, která se dražbou získá, bude věnována iniciativě Zkruhu předního českého tatéra Ondrashe, která vybírá peníze pro ty, kdo nejvíce potřebují ochranný kruh (mimo jiné pro dětský domov nebo Fond ohrožených dětí).

Info

Vans Classic & Prague
The Peacocks (ch) + Prague Conspiracy + Criminal Colection
2. 10. 2014
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupné: zdarma

www.facebook.com/events/1464210107200670/?fref=ts
www.facebook.com/thepeacocksofficial
www.facebook.com/PragueConspiracy
www.facebook.com/Criminalcolection

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články