Zprávy / Nové desky

Queens of Everything s novým klipem

Queens of Everything s novým klipem

redakce | Zprávy / Nové desky | 01.07.2018

"Chtěli jsme jednou udělat jednoduchý klip, který bychom zvládli natočit svépomocí. Jak už to tak bývá, všechno dopadlo úplně jinak," popisuje vznik videoklipu frontman Queens of Everything Ondra. Video je natočeno na jeden záběr a zároveň na zpomalený playback.

Za kamerou byl Ondřej "Pode" Podešva ze skupiny The Rocket Dogz, který musel několikakilový rig s kamerou udržet po celých zpomalených 10 minut každého "jetí". Absence střihu způsobila, že klipu vznikly 2 verze, o kterých nikdo není schopen rozhodnout, která je lepší. Je tedy dost dobře možné, že budou dříve nebo později zveřejněny obě dvě. Na obrazovce se objeví profláklé tváře z mnoha dalších spřízněných kapel, namátkou The Rocket Dogz, Dirty Blondes, Jet 8 nebo Twisted Rod.


"Pozvat si jako komparz kamarády se zpočátku jevilo jako super nápad, nikdo však netušil, že se finální účet za chlast stane nejvyšší položkou celého produkčního rozpočtu. Příště se možná vrátíme k na provoz mnohem nenáročnějším dinosaurům," shoduje se s nadsázkou kapela. Nejbližší festivalovou zastávkou bude festival Mighty Sounds a vzhledem k tomu, že letos slaví skupina 10 let od prvního koncertu, můžete se těšit na další podzimní akci.

Info

Queens of Everything
fb interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články