Zprávy / Pozvánky

Rock'n'Ride láká na SuperEnduro pod širým nebem a muziku

Rock'n'Ride láká na SuperEnduro pod širým nebem a muziku

redakce | Zprávy / Pozvánky | 28.07.2017

V termínu 28. až 30. července se v areálu Kavčák u Benešova odehraje motocyklový festival Rock'n'Ride. Celý víkend se ponese ve znamení freestyle motokrosu, super endura a skvělé muziky. Kromě této netradiční kombinace si pořadatelé pro návštěvníky připravili ještě jeden naprostý unikát. V rámci Rock'n'Ride se totiž v České republice historicky poprvé uskuteční závod SuperEndura pod širým nebem.

Festival Rock'n'Ride navíc láká ještě na jedno další prvenství. Vůbec poprvé dojde k propojení freestyle motokrosu a super endura v rámci jedné víkendové akce. Myšlenka spojit freestyle motokros, super enduro a hudbu se zrodila v hlavách Libora Podmola, Martina Koreně a bratrů Kuklíků. Ti všichni budou v rámci Rock'n'Ride závodit.


Neodmyslitelnou součástí bude samozřejmě i atraktivní hudební program. Ten přijde na řadu v pátek a v sobotu večer. V pátek vystoupí oblíbená kapela Prague Conspiracy v čele se zpěvačkou Anetou Galisovou, v sobotu odpoledne zahraje punk-rocková kapela Základní vzdělání, večer pak zpěvák Jakub Děkan. Po koncertech se na značky postaví parta ostřílených DJs a rozjede se pořádná afterparty, kde poteče ledově namražený Jägermeister proudem až do časných ranních hodin.

Info

Festival Rock'n'Ride
28. – 30. 7. 2017
Areál Kavčák u Benešova
www.rocknride.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články