Zprávy / Pozvánky

Rozverná punkrocková smršť The Baboon Show podruhé v Čechách

Rozverná punkrocková smršť The Baboon Show podruhé v Čechách

redakce | Zprávy / Pozvánky | 04.11.2014

The Baboon Show jsou nová punkrocková jízda ze Švédska. Čtyřčlenná parta kolem frontmanky Cecilie se prosadila především svým dravým a naléhavým pojetím punku, tak i excentrickou show zmiňované zpěvačky. Společně hrají již od roku 2003 a největší úspěch sklidili se svým čtvrtým albem Punk Rock Harbour z roku 2010, na kterém spolupracovali s producentem The Hives Pelle Gunnerfeldtem. V Rock Café je podpoří švýcarští The Strapones.

Svoji reputaci jedné z nejlepších živých kapel si vydobyli na turné v Norsku, Finsku, Dánsku, Francii, Německu, v Číně a na exotické Kubě, kde se stali tak populární, že tam jezdí vystupovat každý rok. U nás pak zahráli pouze jednou, ale koncert je dodne označován fanoušky coby legendární. Není se proto čemu divit, že kapela se do Prahy těší a očekává dobrou koncertní atmosféru.


Atmosféru mají určitě podpořit i švýcarští The Strapones, kteří se letos tak skvěle uvedli na festivalu Mighty Sounds, kde předvedli bezezbytku živelné vystoupení. S The Baboon Show vystoupí poprvé a potkají je v rámci svého vlastního Blue Eye tour, které jedou k vydání aktuálního alba Big Lie.

Info

The Baboon Show (swe) + The Strapones (ch)
5. 11. 2014 20:30
Rock Café, Praha
Vstupné: 160,- v předprodeji / 200,- na místě

www.facebook.com/events/460880390720923
www.facebook.com/thebaboonshow
www.thebaboonshow.com
www.rockcafe.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články