Zprávy / Pozvánky

Smrtislav na akustickém turné

Smrtislav na akustickém turné

redakce | Zprávy / Pozvánky | 18.11.2018

Smrtislav se usadil v akustické podobě a po svém jarním tour pokračuje i na podzim svým druhým akustickým turné. V plánu je třináct zastávek, v Praze zahraje 21. 11. (Café V lese). Jako pozvánka na něj funguje akustická verze skladby Lovkyně, kterou Smrtislav před časem zveřejnil.

Smrtislav nehraje pouze vlastní skladby, set doplní i několika převzatými písněmi. A je jedno, jestli jde o rockovou věc nebo lidovou písničku. “Před Vánoci nás určitě čekají i koledy,” dodává se smíchem Pavel Litvaj. Na pražský koncert bude sestava Smrtislava rozšířena o basu Michala Maga Nováka z Reflected a bicí, za které zasedne Matyáš Vorda z Mandrage.

Souběžně s turné vznikají i nové skladby. Některé z nich na turné zazní, celé album ale letos vydat nestihnou. “Příští rok bychom do světa vypustili pár novinek, a to zase třeba v jiný formě Smrtislava. Jestli to bude dechovka, disco nebo hip-hop, to se ještě uvidí,” dodává Pavel. Na většině zastávek se jako host představí písničkář NiceLand, který po delší pauze připravuje materiál pro nové album.

Info

Smrtislav podzimní turné 2018:
21.11. Praha, Café V lese
29.11. Plzeň, Zach’s Pub
14.12. Přibice, AquaClubBar
15.12. Znojmo, GoGo Klub
21.12. “Někde”, Domažlice
22.12. Děčín, Le Garage Noir
18.01. Lysá nad Labem, Kino
fb interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články