Zprávy / Pozvánky

Sono Centrum odhaluje program 2018

Sono Centrum odhaluje program 2018

redakce | Zprávy / Pozvánky | 31.12.2017

Koncertní sezóna pravidelně vrcholí v prosinci. Vyjma nejlepších koncertů se v zimních měsících představuje i program jarní sezóny. Program Sono Centra nabízí tři velké návraty: hip hopové Chaozz, k narozeninám Sona pogratuluje exkluzivní klubou show kapela Lucie v doprovodu Futurum a v Brně se konečně objeví i artrocková kapela Marillion.

"Jako pamětník mám největší radost z Marillion. Sám jsem měl v roce 1989 vstupenku na jejich koncert do Mariánské údolí. Pořadatel však tenkrát i s penězi utrženými za lístky zmizel do Turecka a koncert se nekonal. Brno tak nezůstane o koncert ochuzeno," těší se na koncert majitel Sono Centra Jiří Štopl.


Kromě tří velkých jmen a držitele Oscara Glena Hansarda ukáže Sono návštěvníkům i krásy polární záře na cestovatelské přednášce nebo koncerty legendárního Franka Zappy či Davida Gilmoura v rámci hudebních kin. Příznivci progresivní rockové muziky by si neměli nechat ujít vystoupení O.R.k. s členy Porcupine tree a King Crimson nebo Stick men v čele s Tony Levinem. Milovníci zlaté éry zase zbystří u Johna Couglana – bubeník Status Quo doveze původní repertoár kapely a Queenmanie – jednoho z nejlepších revivalů ikonických Queen, kteří hrál i pro její Veličenstvo Elizabeth II. Díky spolupráci s Obscure promotion se v Sonu objeví i festival Persistence nebo kapela The Rasmus.

Velkému zájmu se těší i vystoupení charismatického Michala Prokopa, Vladimíra Mišíka či precizního zpěváka Dana Bárty. Jedinečnou atmosféru první republiky nastolí Milan Lasica s bratislavskými Hot Serenaders. O něco větší divočinu slibuje koncert Dymytry a hlavně další velký návrat na hudební pódia – tentokrát v podání punkových Pipes and Pints. V sezóně 2018 je opět na co se těšit.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články