Zprávy / Předbíháme

Sophie Hunger přiveze podzimní Supermoon

Sophie Hunger přiveze podzimní Supermoon

redakce | Zprávy / Předbíháme | 23.06.2015

Uhrančivé písně Sophie Hunger učarovaly českému publiku, když před šesti lety předskakovala se svou skupinou Eriku Truffazovi na koncertech v Praze a Brně. Byly to tehdy její první koncerty v zahraničí.

Mezitím se z tehdy neznámé začínající umělkyně stal jeden z nejvýraznějších evropských hudebních objevů. Prodala dohromady více než 250 000 nosičů a vyprodává sály po celé Evropě. Do Archy přijede představit aktuální a zatím nejvyzrálejší album Supermoon, které je u nás v distribuci společnosti Universal.


S ohlášením koncertu Sophie Hunger zároveň s lítostí pořádající agentura Rachot oznamuje, že koncert americké kapely ZS, která měla vystoupit 2. července v klubu NEONE, je zrušen. Její člen Sam Hillmer v oficiálním projevu oznámil zrušení celého evropského turné z osobních důvodů.

Info

Sophie Hunger (ch)
4. 11. 2015 19:30
Divadlo Archa, Praha
K zakoupení v předprodeji v Divadle Archa a na síti Ticketpro. Prvních 50 ks za 350 Kč, do 10. 9. za 400 Kč, od 11. 9. za 450 Kč, od 1. 10. za 500 Kč. V den koncertu se cena zvýší. Osoby ZTP/P mají vstup zdarma.

www.sophiehunger.com
www.rachot.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články