Zprávy / Pozvánky

Svět podle Baboon Show

Svět podle Baboon Show

Dita Koudelková | Zprávy / Pozvánky | 02.02.2017

Švédská královna živé hudební scény a její excentrická družina opět dobývají evropské kluby. Skupina poháněná punkrockovým soundem, uhánějící jako vlak přes nehostinně drsné vokály půvabné frontmanky Cecilie, aktuálně zahájila evropské tour a 6. února hlásí zastávku v pražském klubu Rock Café.

The Baboon Show se zrodili v roce 2003 a už od samého počátku k nim jejich osobitá vystoupení přitahovala značné publikum. Zlom nastal v roce 2010 s našlápnutým albem Punk Rock Harbour, jímž se vtiskli do povědomí evropského undergroundu. Deska zároveň odstartovala spolupráci s producentem Pellem Gunnerfeldtem, který mimo jiné stojí za tvorbou The Hives a jednou z nejžádanějších klubových kapel poslední doby, pauzujícími John Coffey. The Baboon Show vydali koncem minulého roku sedmou řadovou studiovku, The World Is Bigger Than You, která debutuje na probíhajícím stejnojmenném turné.


Hostem večera bude sedmdesátkový punk z Bernu, Nasty Rumours. Parta vzešlá ze členů Tight Finks, Fuckadies, Skaladdin a Strapones, kteří doprovázeli stockholmskou čtveřici při jejich poslední návštěvě. Kapela má právě za sebou tour po Austrálii a JAR, takže pokud budete milí a koupíte jim drink, možná vám poví i nějakou tu veselou historku.

Info

The Baboon Show (se), Nasty Rumours (ch)
6. 2. 2017 19:00
Rock Café Prague
Vstupné v předprodeji 230,- a 300,- na místě.
www.facebook.com/events/1812935805643578

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články